امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109576
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
علی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه امروز کشور در شرایط حساسی قرار دارد، اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید به فکر منافع ...

علی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه امروز کشور در شرایط حساسی قرار دارد، اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید به فکر منافع کشور و مردم باشند.

وی با بیان اینکه سئوال و استیضاح از ابزارهای قانونی و حقوق نمایندگان مجلس است، تصریح کرد: متاسفانه در مدت اخیر شاهد بودیم که این ابزارهای قانونی اصالت خود را از دست داده و امروز استیضاح وزرا همه با یک بینش سیاسی و رویکردهای گروهی صورت می‌گیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دولت تغییر کرده و سیاست‌های آن با نظرات برخی نمایندگان همخوانی ندارد، تصریح کرد: متاسفانه طیف خاصی از نمایندگان که در اقلیت قرار دارند از ابزارهای قانونی خود به نفع گروه و طیف خود استفاده می‌کنند و دور از انتظار نیست که این طیف در اقلیت همچنان بر استیضاح وزرا دولت پافشاری کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به دنبال رفع مشکلات کشور است، افزود: متاسفانه اخیرا نیز بحث‌هایی در ارتباط با برخی وزرا مطرح شده که باید در این زمینه نمایندگان مجلس دقت داشته باشند و منافع ملی را در هر حوزه‌ای در نظر بگیرند.

انتای پیام/70005/الف20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها