امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109577
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
عبدالرضا مصری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: مشکل اصلی بسته خروج از رکود دولت پیوند آن با بانک‌هاست و اگر نظام بانکی بر ...

عبدالرضا مصری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: مشکل اصلی بسته خروج از رکود دولت پیوند آن با بانک‌هاست و اگر نظام بانکی بر همین سیستم سابق عمل کند، این بسته نیز به سرنوشت بسته‌های دولت‌های گذشته دچار می‌شود.

وی موفقیت بسته خروج از رکود دولت را در گرو اصلاح نظام بانکی دانست و بیان داشت: بسته‌های این چنینی در تمام ادوار و دولت‌ها وجود داشته، اما علت اصلی شکست بسته‌های فوق نظام بانکی موجود بوده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه بسته خروج از رکود 100 درصد کشور را از رکود خارج نمی‌کند، بیان داشت: اما شروع بسیار خوبی است، اگر نظام بانکی این بسته را نیز همچون دیگر بسته‌ها با شکست مواجه نکند.

مصری در مورد اینکه برخی از افراد معتقدند که مخالفت با کلیات بسته خروج از رکود به‌معنای سنگ‌اندازی در کار دولت است نیز گفت: این کار عاقلانه‌ای نیست که به هر موضوعی در کشور فورا رنگ و لعاب سیاسی زد، زیرا با این کار تنها راه برای اظهارنظرهای کارشناسی بسته می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در این زمینه باید از ظرفیت دلسوزان نظام اقتصادی کشور استفاده کرد تا قبل از تبدیل این بسته به قانون، اصلاحات لازم روی آن صورت بگیرد تا کمترین اشکال در آن باشد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این خروج از رکود یک بسته اقتصادی است و نباید آن‌ را سیاسی کرد، گفت: همه کشور علاقمند به خروج از رکود بوده و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با دید اقتصادی آن ‌را می‌بینند.

مصری خروج از رکود را خواست تمام نظام دانست و بیان داشت: مشکل اشتغال در کشور جدی است و در زمان رکود امکان ایجاد شغل در کشور وجود ندارد، لذا باید همه برای خارج شدن از این وضعیت تلاش کنند.

وی تأکید کرد: عده‌ای به صورت عمدی قصد سیاسی جلوه دادن بسته خروج از رکود را دارند که به هیچ عنوان به صلاح کشور نیست و باید آن‌ را با دید و توانایی اقتصادی چکش‌کاری کرد، در غیر این ‌صورت با سیاسی کردن آن ‌را با شکست مواجه خواهند کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی معتقد است، بسته خروج از رکود نیز همچون سایر بسته‌های گذشته در تئوری خوب است، ولی همه بسته‌ها در عمل و در اجرا به مشکل برمی‌خورند.

انتهای پیام/2700/الف40/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها