امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109579
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
حمید رضا فولادگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت:‌ اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اکنون در حال بررسی لایحه اصلاح تنظیم بخشی از ...

حمید رضا فولادگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت:‌ اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اکنون در حال بررسی لایحه اصلاح تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت هستند و روز گذشته نیز اعضای کمیسیون حمایت از تولید ملی و هشت نفر از اعضای سایر کمیسیون‌های اقتصادی به مشهد سفر کردند تا از صبح امروز بررسی لایحه رفع موانع تولید را آغاز کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این جلسات قرار است موادی از لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که به روان‌تر شدن وضعیت تولید کشور می‌پردازد، مورد بررسی قرار گیرد.

وی در ادامه درباره شاخصه‌های بودجه سال آینده،‌ گفت: دولت باید توجه کند که بودجه سال آینده را انبساطی نبندد، چرا که هنوز امکان استفاده از بسیاری از منابع وجود ندارد و هنوز در تحریم به سر می‌بریم، لذا دولت باید از تحمیل بار مالی جدید بر خود اجتناب ورزد.

فولادگر گفت: اینکه برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام فقط بر روی منابع دولتی برنامه‌ریزی کنیم اشتباه است، بلکه دولت باید از طریق واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام و همچنین فروش اوراق مشارکت بخش خصوصی را نیز در این زمینه وارد کند.

نماینده مردم اصفهان ضمن تاکید بر اینکه این دو لایحه باید در اسرع وقت و پیش از لایحه بودجه به صحن مجلس بیاید تا مجلس نیز فرصت کافی برای بررسی آن داشته باشد، افزود: کشور هنوز در شرایط تحریم به سر می‌برد و سیاست‌های اقتصادی دولت باید مقاومتی باشد.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی با اقتصاد ریاضتی تفاوت دارد، ادامه داد: در اقتصاد مقاومتی اصل بر صحیح مصرف کردن و کنترل درست منابع است اما در اقتصاد ریاضتی اصل بر عدم مصرف است و تاکید بر این است که با عدم مصرف هزینه‌ها را کنترل کنند.

فولادگر تاکید کرد: بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب، آن چه که در ایران مورد توجه است اقتصاد مقاومتی بوده و قرار نیست ریاضتی در این زمینه به مردم وارد شود.

انتهای پیام/63031/صا40/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها