امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10958
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 85
سیدمحمدهادی ایازی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس به مرخصی 20 روزه محمد‌باقر قالیباف از شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: تمامی کارها به معاونین ...

سیدمحمدهادی ایازی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس به مرخصی 20 روزه محمد‌باقر قالیباف از شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: تمامی کارها به معاونین شهردار واگذار شده و در غیاب وی آنها کارها را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه جلسات شورای شهرداران و معاونین به صورت مستمر در حال برگزاری است، گفت: کارهای عمرانی و خدماتی در شهرداری به جد پیگیری می‌شود.

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به اینکه نه تنها در اداره شهر هیچ وقفه‌ای ایجاد نشده است، گفت: همکاران با اهتمام بیشتری شهر را اداره می‌کنند.

ایازی با تاکید بر اینکه در حوزه فرهنگی و اجتماعی اقدامات خوبی در حال انجام است، گفت: در آستانه برگزاری سالگرد ارتحال حضرت امام هستیم جلساتی در این زمینه برگزار شده و کارها به خوبی در حال انجام است.

وی به انجام پروژه‌های عمرانی در شهر اشاره کرد و گفت: پروژه‌های ریز و درشت در حال انجام است و هیچ وقفه‌ای در کارها ایجاد نشده است.

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به اینکه قالیباف از پروژه‌های شهرداری که به بهره‌برداری می‌رسد استفاده ابزاری نمی‌کند گفت: به عنوان مثال در افتتاحیه بزرگراه امام‌علی(ع) ،پروژه تولید برق از زباله، افتتاح بودجه نهج‌البلاغه حضور نیافت تا مبادا شائبه انتخاباتی داشته باشند.

وی تأکید کرد که معاونین شهردار هیچ کدامشان در ستاد انتخاباتی نیستند البته امکان دارد افرادی در شهرداری بخواهند در ستادها باشند که آنها باید یا مرخصی یا در خارج از ساعت اداری در این قسمت‌ها فعالیت کنند.

ایازی همچنین به بحث تبلیغات محیطی در شهر اشاره کرد و گفت: سازه‌های تبلیغی زده شده اما توصیه می‌کنیم که کاندیداهای ریاست‌جمهوری بیشتر از رسانه ملی برای تبلیغات کنند.

وی تأکید کرد: افرادی که برای انتخابات شورای شهر شرکت می‌کنند چون امکان استفاده از رسانه ملی را ندارند بیشتر از تبلیغات محیطی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار