امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109583
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
سید محمدحسین میرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص سهام عدالت، اظهار کرد: اینکه سهامی که به‌عنوان یک اوراق بهادار تلقی می‌شود و ...

سید محمدحسین میرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص سهام عدالت، اظهار کرد: اینکه سهامی که به‌عنوان یک اوراق بهادار تلقی می‌شود و مدتی نیز توزیع شد، اداره و یا سازمانی آن را فاقد اعتبار بداند، درست نیست.

وی افزود: اگر مشکلی در زمینه توزیع سهام عدالت وجود دارد باید بررسی شود و باید به‌ جای اینکه اصل موضوع را نادیده گرفت، مشکل را حل کرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: واگذاری سهام عدالت به مردم تصمیمی است که دولت در زمان خود گرفته است، به‌طور حتم برای اعلام اینکه فاقد اعتبار است باید در مسیر قانونی خود صورت پذیرد.

وی ادامه داد: اگر دولت به این نتیجه برسد که واگذاری سهام عدالت شاکله و زیربنای حقوقی خود را ندارد، باید بر اساس مراحل قانونی و طی یک بخشنامه و یا اطلاعیه‌ای به مردم اطلاع‌رسانی شود.

میرمحمدی با بیان اینکه دولت هزینه‌ای برای سهام عدالت پرداخت نمی‌کند، خاطرنشان کرد: سهام عدالت فعالیتی خصوصی است که ارتباطی با دولت ندارد و از سرمایه شرکت‌های سهام‌دار پرداخت می‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: هر تصمیم و اقدامی که بار حقوقی دارد اگر هم قرار است ابطال شود باید سیر قانونی خود را طی کند و این‌گونه نیست که مسئولی بگوید که این موضوع فاقد اعتبار است.

انتهای پیام/63029/س30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار