امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109586
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی در نشست وزیر کشور با معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی در نشست وزیر کشور با معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور که صبح امروز (دوشنبه 17 شهریورماه) در وزارت کشور برگزار شد با اشاره به اهمیت موضوع امنیت در کشور گفت: این جلسه با موضوع هماهنگی در بخش‌های امنیتی برگزار شد چراکه این امر از اهمیت ویژه‌ای در کشور برخوردار است و باید بگوییم به برکت حضور مردم بابصیرت، هدایت مقام معظم رهبری و تلاش دستگاه‌های مسئول بیش ازهر زمانی امنیت مثال‌زدنی داریم.

وی با بیان اینکه دشمن به همه ترفندها و تهدیدها در کشور متوسل می‌شود، تصریح‌کرد: با حضور مرزبانان و دستگاه‌های امنیتی کشور بهترین شرایط امنیتی در مرزهای کشور به وجود آمده است.

حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه نشاط سیاسی یکی از ضرورت‌هایی است که باید به آن توجه شود، افزود: در همه حوزه‌های امنیتی باید با جریان معاند و ناهنجاری‌های اجتماعی برخورد شود اما آنچه ضرورت دارد آن است که مسئولان به ضرورت نشاط سیاسی در کشور نیز بیاندیشند تا این امر در کشور فراهم شود چراکه مقام معظم رهبری همواره بر وجود انتقاد به جای تخریب تأکید دارند.

وی با بیان اینکه تهمت و افتراء خط قرمز است، گفت: باید آزادی بیان در جامعه وجود داشته باشد و موضوعی که در این جلسه بر آن تأکید کردم آن بود که همه باید در محوریت قانون توافق کنیم و قانونمداری موجب می‌شود تا عدالت و امنیت در کشور برقرار شود.

حجت‌الاسلام رئیسی در پاسخ به سؤال دیگری با اشاره به فعالیت فعال دادستان‌های کل کشور گفت: دادستان‌ها در مراکز استان‌ها در شورای تأمین استان‌ها شرکت می‌کنند و همکاری خوب بین نیروهای انتظامی در شهرستان‌ها وجود دارد که باز هم تأکید می‌کنم همه مجموعه‌ها و دست‌اندرکاران امنیتی باید قانون را در اولویت خود قرار دهند چراکه نظام اجازه نخواهند داد کسانی که در کشور اخلال ایجاد می‌کنند اجازه فعالیت داشته باشند و باید با این افراد مخالفت شود.

معاون سابق اول قوه قضائیه با بیان اینکه مواد مخدر پدیده‌ای است که کشور با آن روبه‌رو است، تصریح کرد: این مورد از سوی برخی سودجویان به وجود می‌آید اما دست‌های قدرت‌های بزرگ در پشت این قضیه وجود دارد چراکه از روزی که امریکایی‌ها به عنوان ناتو در منطقه وجود دارند این مواد بر کیفیت و کمیت این مواد افزوده شده است و جمهوری اسلامی تلاش خود رابرای مبارزه با قاچاق مواد مخدر انجام می‌دهد.

حجت‌الاسلام رئیسی در پایان در پاسخ به این سؤالی مبنی بر حکم رحیمی و بابک زنجانی گفت:‌ سخنگوی قوه قضائیه پاسخگوی این سؤال‌ها باشد.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها