امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109606
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
قاسم منوچهری، رئیس اداره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

قاسم منوچهری، رئیس اداره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص جشنواره کشوری نوجوان سالم اظهار داشت: با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و در راستای اهداف سند تحول و سند جامع پیشگیری از اعتیاد، وزارت آموزش و پرورش با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، جشنواره کشوری نوجوان سالم را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این جشنواره در سطح استان‌ها برگزار شده و منتخبین برگزیده آثار خود را به دبیرخانه کشوری ارسال کردند  و پس از داوری، آثار برگزیده انتخاب شدند و مراسم اختتامیه نیز در باغ موزه دفاع مقدس روز 18 شهریور برگزار می‌شود.

منوچهری افزود: دانش‌آموزان در این جشنواره در 5 رشته فیلم، عکس، روزنامه‌دیواری، مقاله و نقاشی آثار خود را در موضوع پیشگیری از خشونت، پیشگیری از رفتار پرخطر و شیوه‌های زندگی سالم ارائه داده‌اند.

رئیس اداره پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران خاطرنشان کرد: این جشنواره در سطح استان‌ها از آبان‌ ماه سال گذشته شروع شد و در اسفند و فروردین سال جاری در استان‌ها از برگزیدگان استانی تقدیر شد.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها