امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109612
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران کشور در سازمان داوطلبان هلال احمر ایران حاضر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران کشور در سازمان داوطلبان هلال احمر ایران حاضر شدند تا به جنبش جهانی حمایت از داوطلبان هلال احمر و صلیب سرخ بپیوندند.

در میان این هنرمندان اشخاصی مانند داریوش ارجمند، مجید خدایی، پویا امینی، بهمن دان، آرمین زارعی، یاسر داوودیان، بهروز صفاریان، فرشید صمدی، معراج محمدی، حامد توسلی، مهدی صفایی و سام ارجمند حضور داشتند.

تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران دیگر نیز به دلیل حضور در مسابقات ورزشی و شرکت در صحنه فیلمبرداری و ... امکان حضور در مراسم امروز را پیدا نکردند اما با ارسال پیامی تأکید کردند که از امدادگران هلال‌احمر و صلیب سرخ به هر نحو ممکن حمایت خواهند کرد.

فرحناز رافع، رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر ایران گفت: جنبش جهانی حمایت از داوطلبان هلال احمر و صلیب سرخ از 19 آگوست و زمانی که داوطلبان هلال احمر در سوریه، عراق و غزه به شهادت رسیدند آغاز شد.

وی گفت:‌خبرنگاران هم پیش از هنرمندان حمایت خود را از داوطلبان هلال احمر اعلام کرده بودند و امروز هنرمندان و ورزشکاران ما با حضور در این مکان حمایت خود را از داوطلبان امدادگر اعلام کردند و به جامعه جهانی گوشزد کردند که طبق پروتکل‌های جهانی امدادگران از هر نوع تعرضی مصون خواهند بود.

داریوش ارجمند نیز با ابراز خوشحالی از پیوستن به جنبش حمایت از داوطلبان هلال احمر و صلیب سرخ، گفت: متعجبم که چرا امروز برای کسی که برای نجات دیگران جان خود را به خطر می‌اندازد تله می گذارند و او را بمباران می‌کنند.

وی ادامه داد: هرچه فکر کردم دیدم در میان هیچ کدام از ادیان این کار تأیید شده نیست و نمی‌دانم که این جباریت از کجا می‌آید.

به گفته ارجمند دنیای علم زده سهم زیادی در این موضوع ایفا می‌کند.

این پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون تأکید کرد:‌ دنیای امروز کوشید که اعتقاد و ایمان را کنار بگذارد و توانست آن را فراموش کند و به همین دلیل به جایی رسیده‌ایم که فرد ستمگر با وجود اینکه آرم هلال احمر یا صلیب سرخ را روی خودرو یا لباس فردی می‌بیند باز هم ماشه را می‌چکاند.

وی تأکید کرد: این همه انجمن حمایت از حیوانات وجود دارد اما چرا با امدادگران هلال احمر این گونه رفتار می‌شود جوابش واضح است چون ستمگران نمی‌توانند اندیشه را تحمل کنند و برای نابودی اندیشه‌ها تلاش می‌کنند. همان افرادی که بر روی هیروشیما بمب اتم می‌اندازند آمبولانس هلال احمر را نیز منفجر می‌کنند چرا؟ به خاطر یک مشت خاک بیشتر و یک مقدار قدرت بیشتر.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها