امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109615
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرکرد، محمود هاشم‌زاده ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان سامان با اعلام این خبر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرکرد، محمود هاشم‌زاده ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان سامان با اعلام این خبر اظهار کرد: مردم شهرستان سامان نیز به تبع استان چهارمحال و بختیاری نیز با این مشکلات مواجه هستند و از خدمات کمتر داندانپزشک و پزشک متخصص برخوردار هستند.

هاشم‌زاده با بیان اینکه با فراهم شدن شرایط مورد نیاز، پزشک متخصص در این شهرستان مستقر خواهد شد، بیان داشت: در حال حاضر با کمبود نیرو در مناطق دورافتاده این استان و به‌خصوص در شهرستان‌های اردل، لردگان و کوهرنگ روبه‌رو هستیم.

وی با بیان اینکه ساخت درمان‌بستر در شهرستان‌های سامان و بن دور از شهر است که دسترسی مردم به این مکان‌ها بسیار مشکل است، اذعان داشت: برای ایجاد یک مکان مناسب در این شهرستان در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مناسب یک قطعه زمین در کنار درمانگاه مرحوم بختیار برای توسعه این مرکز درمانی در نظر و ساختمان درمان‌بستر به‌ عنوان ساختمان مرکز بهداشت تجهیز شود.

هاشم‌زاده با اشاره به اینکه با کمک خیران سلامت در این شهرستان مراکز درمانی در مرکز شهر برای مردم ایجاد شود، عنوان کرد: امکانات خدماتی و بهداشتی باید در شان مردم شهرستان سامان باشد و مردم از بهترین امکانات برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه در راستای ایجاد مرکز بهداشتی در روستای چم‌چنگ زمین مورد نظر در این روستاها در نظر و این مرکز با توجه به جمیعت این منطقه برای سهولت در کار مردم ساخته شود، بیان داشت: وظیفه ما مسئولان است که برای ارائه خدمات بهتر به مردم امکانات لازم را برای مردم فراهم کنیم.

هاشم‌زاده با تاکید بر اینکه در راستای اورژانس بین‌جاده در بخش زاینده‌رود تمام تلاش و کوشش‌ها درجهت پوشش کامل و بهتر در بخش زاینده‌رود صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: مرکز بهداشتی جدید توسط خیران ساخته یا خریداری شود و ساختمان موجود با 7 هزار و 500 میلیون ریال به صورت کامل تجهیز خواهد شد.

انتهای خبر/68008/الف30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها