امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109617
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در پی وقوع چندین سرقت به عنف مشابه در سطح شهر تهران با چند دستگاه موتورسیکلت‌های آپاچی سفید و پالس مشکی به شیوه یک ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در پی وقوع چندین سرقت به عنف مشابه در سطح شهر تهران با چند دستگاه موتورسیکلت‌های آپاچی سفید و پالس مشکی به شیوه یک موتوره با دو سرنشین یا دو موتوره با چهار سرنشین، هماهنگی های لازم با شعبه اول دادیاری دادسرای ناحیه 34 تهران انجام شد و موضوع جهت شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که سرقت مشابهی در منطقه قلهک به وقوع پیوسته که طی آن سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ اقدام به زورگیری و سرقت کرده اند بلافاصله مالباخته شناسایی و جهت تحقیقات به اداره پنجم پلیس آگاهی دعوت شد که در بررسی بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی« امیرحسین . ر » به عنوان سارق اموال خود می شود.
با شناسایی این فرد به عنوان یکی از اعضای گروه، تصویر وی توسط تعداد دیگری از شکات و مالباختگانی که توسط سرنشینان موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ مورد زورگیری قرار گرفته بودند نیز مورد شناسایی قرار گرفت.

با توجه به اطلاعات بدست آمده در خصوص سوابق و فعالیت های مجرمانه متهم سابقه دار و نهایتاً شناسایی مخفیگاه وی در محدوده سلیمانیه، بلافاصله محل های تردد و مخفیگاه وی تحت مراقبت های پلیسی کارآگاهان اداره پنجم قرار گرفت و وی به همراه یکی دیگر از اعضای گروه به نام «محمد. ص» دستگیر شد و در همان تحقیقات اولیه و پس از شناسایی از سوی تعدادی از مالباختگان صراحتاً به دهها فقره زورگیری، کیف قاپی و سرقت گوشی تلفن همراه در مناطق مختلف شهر تهران به ویژه در مناطق شرق تهران اعتراف کرد.
 با شناسایی دو عضو دیگر گروه به نام های «امین و ایمان»، دستگیری این دو متهم نیز در دستور کار اداره پنجم قرار می گیرد که مشخص می شود این دو متهم به اتهام سرقت موتورسیکلت، دستگیر و در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند که هماهنگی های لازم انجام و این دو متهم نیز در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
 انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها