امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109619
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس بخشنامه شماره 105547 کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر شهر تهران، مسابقه ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس بخشنامه شماره 105547 کمیته توجیه و تبلیغ ستاد پروژه مهر شهر تهران، مسابقه عکاسی با موضوع بازگشایی شکوهمند مدارس شهر تهران برگزار می‌شود.
شرایط برگزاری مسابقه به شرح زیر است:

1- از هر مدرسه 3 عکس منتخب از بین عکس‌های گرفته شده توسط اولیا و مربیان مدرسه در زمینه فعالیت‌های انجام شده از مراحل آماده‌سازی و مراسم بازگشایی تا تاریخ پنجم مهر ماه به دبیرخانه کمیته توجیه و تبلیغ (کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی) منطقه ارسال شود.

2- کمیته توجیه و تبلیغ منطقه پس از بررسی عکس‌های ارسالی از بین تمام مدارس دولتی و غیر دولتی از هر مقطع و دوره به تفکیک جنسیت (دبستان دخترانه و پسرانه، دبیرستان دخترانه و پسرانه دوره اول، دبیرستان دخترانه و پسرانه دوره دوم، هنرستان پسرانه و دخترانه فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش) جمعاً 8 عکس منتخب را با ذکر نام منطقه، مدرسه و عکاس، در قالب یک لوح فشرده تا پانزدهم مهر ماه به اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل (دبیر خانه توجیه و تبلیغ) ارسال کنند.

3- کمیته توجیه و تبلیغ اداره کل پس از بررسی تمام طرح‌های ارسالی ( 8 عکس از هر منطقه) تا سی‌ام مهر ماه، در مجموع 8 عکس را انتخاب و نسبت به درج در سایت اداره کل و تقدیر نفرات برگزیده (لوح تقدیر و هدایای نفیس) اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها