امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109622
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در ادامه پیشبرد برنامه‌های این شرکت به منظور تکمیل تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تسهیل تردد شهروندان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در ادامه پیشبرد برنامه‌های این شرکت به منظور تکمیل تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تسهیل تردد شهروندان و جلب رضایت مسافران، عملیات نصب 13 پله برقی با استاندارد و کیفیت بالا در چهار ایستگاه فاقد این تجهیزات در "نیروی هوایی 6 دستگاه"، "پیروزی 2 دستگاه"، "شهرک اکباتان 2 دستگاه" و "شادمان 3 دستگاه" طی هفته اخیر به اتمام و بهره برداری رسید.

11 دستگاه پله برقی دیگر برابر زمان بندی در 3 ایستگاه باقی مانده خط چهار (ارم سبز 4 دستگاه ، استاد معین 2 دستگاه و شیخ الرئیس 5 دستگاه) قرار است حداکثر تا نیمه مهرماه نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد.

بدون احتساب یازده دستگاه پله برقی در حال نصب در سه ایستگاه یاد شده، تاکنون در خط چهار تعداد 138 دستگاه پله برقی نصب شده و در حال بهره برداری می باشد.

خط چهار متروی تهران به صورت شرقی - غربی یکی از پر ظرفیت‌ ترین مسیرهای خطوط مترو شهر تهران است؛ این خط به طول 20 کیلومتر با 19 ایستگاه از ارم سبز تا شهید کلاهدوز امتداد و در طول مسیر با خطوط یک،دو،سه و پنج تلاقی دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها