امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109627
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در مورخه 23 تیر امسال مأموران کلانتری 107 در حین گشت زنی در خیابان رودسر به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در مورخه 23 تیر امسال مأموران کلانتری 107 در حین گشت زنی در خیابان رودسر به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 مظنون شدند.

با وجود دستور ایست مأموران، راکب موتورسیکلت بدون توجه به دستور ایست پلیس به قصد فرار اقدام به حرکات نامتعارف و رانندگی پرخطر در سطح معابر شهری کرده که نهایتاً طی یک تعقیب و گریز  مأموران موفق به دستگیری ترک نشین موتورسیکلت شده اما راکب موتور از محل متواری می شود.
با انتقال متهم به کلانتری و با وجود اظهار بیگناهی، متهم « علی اکبر . ت» توسط تعدادی از شکات و مالباختگان که در حوزه کلانتری 107 مورد زورگیری قرار گرفته بودند شناسایی شدند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری تشکیل شد و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات در اداره پنجم پلیس آگاهی، متهم همچنان مدعی بیگناهی خود شده و مدعی می شود که به همراه یکی از دوستانش بنام امین قصد خرید لباس داشته، اما نتوانست توضیحی برای اقدام به فرار از دست مأموران ارائه کند.

نهایتاً با شناسایی « امین . ع » به عنوان راکب موتورسیکلت، کارآگاهان اقدام به شناسایی مخفیگاه وی در شهرک اندیشه کردند؛ پس از چندین روز مراقبت های پلیسی و در شرایطی که متهم با اطلاع از دستگیری همدستش با هوشیاری کامل به مخفیگاهش تردد می کرد، وی در مورخه 6 مرداد دستگیر و در بازرسی از پارکینگ مخفیگاهش نیز یک دستگاه موتورسیکلت مشکی رنگ طرح هوندا 125 مورد استفاده در سرقت ها- بنا بر اعترافات بعدی متهم - کشف و توقیف شد.

این متهم پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی، صراحتاً به دهها فقره زورگیری اعتراف کرد و عنوان داشت در 23 تیر قصد سرقت داشتند که همدستش توسط مأموران کلانتری دستگیر می شود.

با توجه به اعتراف صریح «امین . ع» و مواجهه حضوری دو متهم با یکدیگر« علی اکبر . ت» به ناچار لب به اعتراف گشود و به دهها فقره سرقت به شیوه زورگیری در مناطق مختلف میدان آزادی، آریاشهر، صادقیه، خیابان انقلاب، خیابان ولیعصر و .. اعتراف می کند.
سرهنگ کارآگاه محمد اشراقی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری اعضای این دو گروه سارقان زورگیر و کیف قاپ گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان به دهها فقره انواع سرقت به شیوه های مختلف زورگیری، سرقت گوشی های تلفن همراه و کیف قاپی در مناطق مختلف شهر تهران و با استفاده از انواع موتورسیکلت های طرح هوندا 125، پالس و آپاچی از کلیه مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمان به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها