امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109636
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، اصغر جهانگیر در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع طی سخنانی گفت: در دنیای امروز داشتن اطلاعات یکی از اصول ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، اصغر جهانگیر در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع طی سخنانی گفت: در دنیای امروز داشتن اطلاعات یکی از اصول موفقیت در عرصه مدیریت است و همه باید تلاش کنیم ضمن مطالعه دیروز و شناخت امروز راه را برای رسیدن به فردای بهتر هموار سازیم.
رئیس سازمان زندانها با تاکید بر اینکه داشتن اطلاعات جامع از ضروری ترین مباحث در امر مدیریت است گفت: یک مدیر باید اطلاعات کامل از گذشته سازمان و همچنین وضعیت حال داشته باشد تا بتواند برای آینده یک برنامه ریزی کامل طرح ریزی نماید.
وی استفاده از تجربیات گذشته را یکی از راهکارهای مهم در طرح ریزی آینده دانست و گفت: منظور از گذشته استفاده از تجربیات و مطالعه بر روی طرح ها و برنامه هاست نه درجا زدن و اینکه آینده ساختنی است نه یافتنی و باید برای تحقق اهداف در آینده از امروز برنامه ریزی های لازم را برمبنای تجربیات گذشته انجام دهیم.
مشاور رئیس دستگاه قضا در ادامه سخنان خود ضمن اعلام برای تشکیل دو شورا در قالب شورای برنامه ریزی و همچنین شورای فرهنگ و سلامت گفت: امروز مهمترین رسالت سازمان زندانها اصلاح و تربیت جسم و اندیشه زندانیان و توانمند ساختن آنها برای بازگشت سالم به جامعه است و این مستلزم برنامه ریزی های دقیق و کاربردی در این حوزه است که شورای فرهنگ و سلامت با این هدف بزودی فعال خواهد شد.
رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه که در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل دفترارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان زندانها سخن می گفت با اشاره به بازنشستگی دو تن از مدیران توانمند سازمان گفت: خدمتگزاری در نظام اسلامی منوط به داشتن پست و جایگاه خاص نیست و همگان باید تا زنده هستیم خود را خدمتگزار نظام و مردم بدانیم.
اصغر جهانگیر با تاکید بر لزوم استفاده از مدیران جوان در عرصه های مدیریتی استفاده از تجربیات مدیران با سابقه را از ضروریات هر سازمان دانست و گفت: هر سازمان باید متناسب با رسالت و مسئولیت هایی که بر عهده دارد ساختار خود را پایه ریزی نماید و ما در تلاش هستیم با ایجاد بسترهای لازم شرایط را برای حضور مدیران جوان و همچنین استفاده از تجربیات مدیران با سابقه مهیا سازیم.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها