امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109646
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری بی‌بی‌سی، فرودگاه «لوتون» لندن پس از پیدا شدن بسته مشکوک در ترمینال مسافربری به صورت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری بی‌بی‌سی، فرودگاه «لوتون» لندن پس از پیدا شدن بسته مشکوک در ترمینال مسافربری به صورت موقت تعطیل شد و پروازهای ورودی به آن نیز فعلاً متوقف گردید.
فرودگاه مزبور در شمال شهر لندن قرار دارد و ششمین فرودگاه بزرگ انگلیس است. بسته‌ مسکوکی که منجر به تخلیه ترمینال فرودگاه شد، در بخش بازرسی مسافران پیدا شده بود.
اخبار تأییدنشده از بازگشت 250 تروریست داعشی انگلیسی‌الاصل به این کشور حکایت می‌کنند. عامل بریدن سر دو خبرنگار آمریکایی نیز به وضوح لهجه غلیظ لندنی داشته است.
وزارت کشور انگلیس دو هفته است که وضعیت هشدار امنیتی این کشور را در حالت وخیم قرار داده است.
این چهارمین سطح خطرناک در درجه‌بندی ۵ پله‌ای، میزان تهدیدی است که متوجه امنیت داخلی انگلیس می‌باشد.
پلیس نیز اعلام کرده که با توجه به این موضوع، گشت‌های محسوس پلیس در خیابان‌ها از امشب افزایش می‌یابد.
در صورتی که اوضاع امنیتی جزیره به بدترین حالت خود برسد، سطح هشدار امنیتی به سطح «بحرانی» می‌رسد و این بدان معناست که «وقوع یک حمله قریب الوقوع تروریستی انتظار می‌رود».
سه مرحله پیش از وضعیت حاضر هشدار امنیتی عبارتند از :«کم»، «متوسط»و «قابل توجه».
اگر سطح هشدار امنیتی در درجه «کم» باشد، وقوع حمله غیرمحتمل است. در پله دوم یعنی در صورت قرار گرفتن درجه هشدار بر روی «متوسط»، وقوع حمله ممکن ولی باز هم غیرمتمل است. در حالت سوم نیز که وضعیت «قابل توجه» می‌شود، وقوع حمله «قویاً ممکن» می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها