امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109654
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «آندری لیسنکو» سخنگوی شورای امنیت و دفاع اوکراین امروز، دوشنبه در کنفرانس

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «آندری لیسنکو» سخنگوی شورای امنیت و دفاع اوکراین امروز، دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مقامات کی‌یف امیدوارند روند تبادل اسرا همچنان ادامه پیدا کند. وی همچنین از بازگشت 20 نفر از اسرای ارتش اوکراین خبر داد.

وی گفت: «با توجه به شرایط ما بر این عقیده هستیم که روند تبادل اسرا به همین ترتیب و حتی با گستردگی بیشتر ادامه یافته و بزودی این روند به پایان برسد.»

لیسنکو تاکید کرد که طرف اوکراینی تاکنون به تعهدات خویش در خصوص تبادل اسرا و همچنین رعایت رژیم آتش‌بس بطور کامل پایبند بوده است.

این مقام نظامی اوکراینی افزود: «از زمان آغاز رژیم آتش بس ما موفق شده ایم تاکنون 20 نیروی نظامی خود را پس بگیریم. البته اطلاعات دقیقی که چه تعداد از نظامیان ما نزد جدایی طلبان اسیر هستند، وجود ندارد.»

وی به زمان دقیقی که طرفین درگیری قرار است طی آن اسرای خود را بر اساس فرمول «همه در ازای همه» معاوضه کنند، اشاره نکرد.

پیش از این مرکز تجزیه و تحلیل شورای امنیت و دفاع اوکراین در جریان کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرده بود که از آغاز عملیات نظامی در جنوب و شرق اوکراین، نیروهای ارتش و دیگر ساختارهای نظامی این کشور تعداد 864 نفر کشته و دقیقا 3215 نفر زخمی داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها