امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109689
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب‌های «عیدها اسم دارند» و «از پروانه‌ها بپرسید!» از مجموعه‌ کتاب‌های مصور دینی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب‌های «عیدها اسم دارند» و «از پروانه‌ها بپرسید!» از مجموعه‌ کتاب‌های مصور دینی که موسسه سرلشکر شهید کاظمی آن‌ها را منتشر نموده است روانه بازار نشر شده است.

این کتاب‌ها در قطع خشتی چاپ شده و حاوی تصاویری جذاب در کنار جملاتی مرتبط با تصاویر و نام هر کتاب است. جملاتی که با استفاده از ترکیب‌ کلمات مختلف، عباراتی زیبا و حاوی معانی پُر مغزی را در دسترس خواننده قرار داده است. موضوعاتی که در این دو کتاب دستمایه خلق آن شده مرتبط با دفاع مقدس و عباراتی است که در جنگ مورد استفاده بوده ولی با هنرمندی و با ذوق جالب توجهی در کنار یکدیگر گرد آمده‌اند.

این کتاب‌ها که می‌تواند حالات رزمندگان در لحظات مختلفی را به مخاطب منتقل کند کاری به قلم علی‌اکبر بقایی است. کتاب‌ «عیدها اسم دارند» در 100 صفحه به موضوع عید در جبهه‌ها و رسم و رسومی که در مناطق عملیاتی رزمنده‌ها با آنها روزهای نوروز و سال جدید را سپری می‌کرده‌اند پرداخته است.

عنوان دیگر «از پروانه‌ها بپرسید!» است که در آن به راه و رسم پروانگی و حال و هوای رزمندگان در جریان عملیات پرداخته و جملاتی که بیانگر حالات رزمنده‌ها در جبهه است را با بیان ادبی در 87 صفحه شرح داده است. هرکدام از این کتاب‌ها در 2500 نسخه و با قیمت 6000 تومان روانه بازار کتاب شده و علاقه‌مندان می‌توانند آنها را از پایگاه اطلاع رسانی من و کتاب تهیه کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها