امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109697
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم کوتاه «یه روز خوب» به کارگردانی «سوسن سلامت» یکی از سه فیلم کوتاهی است که در سال 1392، براساس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم کوتاه «یه روز خوب» به کارگردانی «سوسن سلامت» یکی از سه فیلم کوتاهی است که در سال 1392، براساس فراخوان حوزه هنری کودک و نوجوان برای تولید فیلم کوتاه در شش محور موضوعی «خردورزی و فلسفه»، «اخلاق اجتماعی»، «سبک زندگی»، «بازی، ورزش و سرگرمی»، «علم و فناوری» و «زبان فارسی»، آفریده شده است.

فیلم کوتاه «یه روز خوب» با موضوع اخلاق اجتماعی و تاکید بر نمایش مفهوم ایثار برای مخاطب کودک و نوجوان، در هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی «سان فرانسیسکو» به نمایش در خواهد آمد. این جشنواره که مختص آثار فیلمسازان ایرانی یا آثاری درباره ایران است؛ در هفتمین دوره‌ خود، 33 فیلم کوتاه، مستند، انیمیشن و سینمایی به کارگردانی فیلمسازان ایرانی را به نمایش می‌گذارد.

همچنین این محصول حوزه هنری کودک و نوجوان، در بخش نیلوفر زرین (زنان فیلمساز با موضوع آزاد) هشتمین جشنواره «پروین اعتصامی» پذیرفته شد.

یه روز خوب روایتگر دانش‌آموزان کلاسی است که در روز «معلم» برای معلم کلاس خود کیفی را خریداری کرده‌اند. همزمان اولیاء مدرسه نیز چنین هدیه‌ای را برای معلمان مدرسه تهیه کرده‌اند. معلم تصمیم می‌گیرد یکی از کیف‌های را طی قرعه‌کشی به یکی از دانش‌آموزان اهداء کند. همه دانش‌آموزان نام دانش‌آموزی که کیف مناسبی ندارد را بر روی برگه‌ها می‌نویسند و ....

هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی «سان فرانسیسکو» 5 و 6 مهرماه (در آمریکا) و هشتمین دوره جشنواره پروین اعتصامی 28مهر تا 2آبان (در تهران) سالجاری برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها