امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109699
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان در سال 2014 در حالی برگزار می‌شود که با صلاحدید شورای هماهنگی ورزش ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان در سال 2014 در حالی برگزار می‌شود که با صلاحدید شورای هماهنگی ورزش سازمان صداوسیما تنها دیدارهای رده بندی و فینال ملی پوشان کشورمان از شبکه سه به صورت زنده پوشش داده می‌شود.

بهروز بقایی تهیه کننده برنامه «همگام با ورزش» درخصوص پخش این دوره از رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تدارک گسترده ویژه‌ای برای پخش بهتر این مسابقات دیده‌ایم. یدالله اعتصامی به ازبکستان محل برگزاری این تورنومنت اعزام شده است تا دیدارهای ملی پوشان کشورمان را با حال و هوای سالن برگزاری برایمان گزارش کند. استودیوی متفاوتی نسبت به قبل نیز در پخش شبکه سه طراحی کرده ایم که هادی عامل به عنوان کارشناس و بیژن خراسانی به عنوان مجری در این استودیو حضور خواهند داشت و به تحلیل و ارزیابی رقابت ها می پردازند.

همچنین بقایی از اقدامات ویژه برای این مسابقات خبر داد و گفت بنا به دستور مدیر شبکه سه ، گرافیک خاصی طراحی کرده ایم که علاوه بر گرافیک خود بازی ها برای اطلاع رسانی بهتر و دقیق تر و لحظه ای از آن استفاده خواهیم کرد.

تهیه کننده برنامه همگام با ورزش درخصوص چگونگی پخش مسابقات کشتی از شبکه سه گفت: سیاست شورای هماهنگی ورزش سازمان براین اساس است که تنها رقابت‌های قهرمانی و بین المللی از شبکه سه پخش شود و رقابت‌های داخلی و لیگ از شبکه ورزش پوشش داده شود. در این دوره از مسابقات نیز رقابت‌های فینال و رده بندی در 5 روز تقدیم دوست داران ورزش کشتی خواهد شد.

برنامه همگام باورزش به پخش مسابقات ورزش هایی غیر از فوتبال، والیبال، هندبال و ورزش‌های رزمی اختصاص دارد و رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان در سال 2014 مطابق جدول ذیل پخش خواهد کرد: 
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها