امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109706
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ بنابه رایزنی های به عمل آمده از سوی ستاد جشنواره فیلم مقاومت و همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ بنابه رایزنی های به عمل آمده از سوی ستاد جشنواره فیلم مقاومت و همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی قرار شد شهر غزه هم میزبان جشنواره بین المللی فیلم مقاومت شود.

ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت ضمن تبریک پیروزی ارزشمند مقاومت مردم غزه در نظر دارد امسال برای دومین سال متوالی این رویداد بین المللی را در شهر غزه برگزار نماید.در دوره گذشته جشنواره مقاومت برگزاری جشنواره مقاومت در غزه با استقبال گسترده ای روبرو شد.

روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت همچنین، اعلام کرد: امسال برای نخستین بار بخش غزه به صورت جداگانه در ساختار جشنواره پیش بینی شده است. علاوه بر کشورهای سوریه، هند و روسیه غزه نیز به میزبانان جشنواره در خارج از کشور اضافه شد.  بخش چشم انداز سینمای مقاومت امسال همزمان با برگزاری جشنواره قرار است در چند کشور آسیایی و اروپایی برگزار شود و تاکنون برگزاری آن در چند کشور قطعی شده است. معرفی و شناسایی هنر و سینمای مقاومت و پایداری جهان اسلام و نشان دادن افق نیازها و ضرورت ها از اهداف این برنامه است که توسط جشنواره مقاومت، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و موسسه رسانه های تصویری برگزار می شود.
 
سینماهای فلسطین، عصرجدید و ملت مکان های برگزاری جشنواره بین المللی مقاومت در تهران

براساس این گزارش، همچنین مکان های برگزاری بخش ها و برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در تهران مشخص شد. هفت سالن سینمایی قرار است به نمایش آثار این دوره جشنواره مقاومت بپردازند.

سینماهای فلسطین، عصر جدید و ملت به عنوان مکان های برگزاری جشنواره بین المللی مقاومت در تهران انتخاب شدند و این سینماها از روز 30 شهریور تا سوم مهر ماه میزبان برنامه های این رویداد سینمایی خواهند بود.

کلیه فیلم های منتخب جشنواره در بخش های مسابقه سینمای ایران شامل فیلم های سینمایی، کوتاه و مستند و ویدیویی و فیلم های بخش بصیرت و نیز، فیلم های مسابقه بین الملل مشتمل بر آثار سینمایی، مستند و فیلم های بخش غزه، عماد مغنیه، تکفیری ها و فوق برنامه های پیش بینی شده در زمینه ایران هراسی و اسلام هراسی، سخنرانی های و نشست های تخصصی در طول پنج روز از سی ام شهریور تا سوم مهر در سینماهای مذکور در نظر گرفته شده اند.

علاوه بر سینماهای فلسطین، عصر جدید و ملت برای همایش علمی سینمای مقاومت دانشگاه تهران و دانشگاه هنر پیش بینی شده است.

سیزدهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها