امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 28
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109712
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این سکانس علیرضا جلالی تبار، صحرا فتحی ، ستاره اسکندری و یزدان آخوندی بازیگر خردسال این تله در خانه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این سکانس علیرضا جلالی تبار، صحرا فتحی ، ستاره اسکندری و یزدان آخوندی بازیگر خردسال این تله در خانه حوالی ولنجک جلوی دوربین رفتند.

در جریان این بازدید مدیر گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو گفت: «سلام مامان» که محسن پیریایی آن را تهیه می  کند، درباره مرد جوانی است که با وجود پسری 8 ساله همسر خود را از دست داده و قصد تجدید فراش دارد. اما فرزندش حاضر به پذیرفتن این مسئله نیست.

مهدی کریمی افزود: این تله در چند روز آینده برای حضور در  بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان آماده می شود.

اصغر توسلی هم درباره آخرین وضعیت پروژه اش گفت: با تلاش همه عوامل «سلام مامان» مراحل پایانی ساخت را  پشت سر می گذارد و  تدوین آن نیز به طور همزمان پیگیری می شود.

کارگردان مجموعه های تلویزیونی تحسین شده ای مثل «روزگار جوانی» و «دختران» ادامه داد: این فیلم تلویزیونی درباره کودکان است و تاثیراتی که تک والده بودن بر روح و روان فرزندان می گذارد را، بررسی می کند.

وی افزود: در این پروژه چند اتفاق خوب رخ داد که بسیار برای ما اهمیت داشت، یکی از آنها حضور افراد متخصص و کاربلد مثل غلامرضا آزادی است، تصویربرداری که به همراه همسرش فریال بهزاد آثار خاطره انگیزی برای کودکان تولید کرده، با این حوزه کاملا آشناست و به نوعی پدر دلسوز بچه های ایران به حساب می آید.
 
توسلی ادامه داد: حضور آزادی و البته استفاده از امکانات بسیار مدرن و به روزی که ایشان در اختیار دارند، کمک کرد که ما این فیلم را با سرعت و کیفیت بسیار خوبی جلو ببریم و بتوانیم کار را برای جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان آماده کنیم.
 
کارگردان «سلام مامان» تصریح کرد: این کار  خانواده سالم، تمیز، انسانی و شریفی را به تصویر می کشد که در آن فرزندان فهیم هستند و با دنیای امروز ارتباط برقرار کرده اند.
 
غلامرضا آزادی، مدیر تصویربرداری «سلام مامان» هم در این بازدید گفت: تجربه سالها فعالیت در حوزه کودک به من می گوید که «سلام مامان» اثری بسیار خوب و متفاوت است که می تواند نماینده خوب ایران برای حضور در جشنواره های خارجی باشد.
 
وی افزود: در خیلی از فیلم های کودکانه کار یا مخاطب بزرگسال دارد یا کودک؛ اما «سلام مامان» برای خانواده ها ساخته شده و همه با هم می توانند کار را تماشا کنند.
 
آذرمیدخت آذرهوش، مشاور امور زنان و قائم مقام  گروه کودک و خردسال شبکه دو نیز درباره این فیلم تلویزیونی گفت: «سلام مامان» اثری خانوادگی است که تصویردرست از سبک زندگی ایرانی اسلامی ارائه می دهد.
 
«سلام مامان» کاری از فیلم های تلویزیونی شبکه دو سیماست، فیلمنامه  این اثر را آزاده محسنی نوشته و رابعه مدنی، صحرا فتحی، بابک الحاقی، ندا تهرانی، ابوالحسن علی محمدی ، یزدان آخوندی و ملیکا پارسا (بازیگران خردسال) از بازیگران آن هستند.
 
از دیگر عواملی که در تولید فیلم «سلام مامان» نقش دارند، می‌توان به غلامرضا آزادی مدیر تصویربرداری، فرخ فدایی مدیر صدا برداری، ندا غفاری برنامه ریز و دستیار کارگردان، فرانک شریفیان طراح صحنه و لباس ، حجت بابایی و مریم خوشحال طراح و اجرای گریم، غزل عبدلی منشی صحنه، حسین احمدی تدوین و مشاور کارگردان، امیرشمس الدین حشمت آزاد مدیر تولید، سیدمهدی منیری مدیر تولید، آریا توسلی عکاس اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها