امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109741
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حمید صدرالسادات رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص برخورد با بازیکنانی که کارت معافیت جعلی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حمید صدرالسادات رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص برخورد با بازیکنانی که کارت معافیت جعلی داشته‌اند و اینکه در بین اسامی حتی بازیکنان ملی‌پوش و نیز بازیکنی که در جام جهانی نیز بازی کرده است نیز دیده می‌شود، اظهار داشت: ما در این خصوص تنها بر اساس اسناد و مدارک برخورد می‌کنیم و برای ما فرقی نمی‌کند که بازیکن خیلی مشهور باشد یا نباشد و یا اینکه در تیم ملی بازی کرده باشد یا خیر. رفتار ما نشان می‌دهد که به طور جدی پیگیر این قضیه هستیم اما باید برای ما تخلف ثابت شود که این هم امری زمان‌بر است.

وی که در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه تلویزیونی نود به این موضوع می‌پرداخت، در پاسخ به این سوال که چگونه است که بازیکنی که کارت معافیت به دلیل مشکل کم بینایی داشته، در لیگ فوتبال بازی کرده است، اظهار داشت: ما اگر جایی ببینیم که تخلف یا تبانی صورت گرفته است قطعا با آن برخورد می‌کنیم و رسیدگی می‌کنیم اما به طور کلی دلیل نمی‌شود کسی که کارت معافیت برای مشکل کم‌بینایی دارد الزاما نتواند فوتبال بازی کند چراکه بازی کردن یا نکردن وی دیگر به ما مربوط نمی‌شود و به سازمان مربوطه ارتباط پیدا می‌کند.

صدرالسادات در پایان گفت: خواهشی که از اهالی فوتبال و رسانه‌ها دارم این است که تا جایی که ممکن است اطلاعات غلط ندهیم تا کار به خوبی پیش برود و باید از اقدامات عجولانه بپرهیزیم.
انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها