امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109744
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تفاهمنامه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه امروز با حضور وزرای نفت ایران و روسیه امضا ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تفاهمنامه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه امروز با حضور وزرای نفت ایران و روسیه امضا می شود.

نائیلا چرنیکووا هماهنگ کننده کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و روسیه روز گذشته در نخستین روز یازدهیمن اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و روسیه با اشاره به این که اجلاسهای کمیسیون مشترک ایران و روسیه از همه کمیسیونهایی که تا کنون برگزار شده، پرتعداد تر بوده است، افزود: در کنار یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک، یک همایش تجاری نیز با حضور بخش خصوصی دو کشور برگزار می شود.

علی ماجدی معاون امور بین الملل وزارت نفت نیز با اشاره به یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک ایران و روسیه می گوید این کمیسیون یک نقشه راه برای دو کشور در زمینه های مختلف اقتصادی تدوین کرده است.

وی با اشاره به اینکه هیات ایرانی و روسی در قالب ٦ کمیته به بحث و مذاکره با یکدیگر می پردازند، تصریح می کند: این کمیته ها در ٦ بخش انرژی، حمل ونقل، پولی و بانکی، صنعت و معدن، کشاورزی و بیمه به مذاکره با هم می پردازند.

ماجدی با بیان اینکه آنچه در کمیسیون مشترک مشخص می شود در واقع چراغ راهنما است، اضافه می کند هیچگونه پروژه مشخصی که در این کمیسیون ذکر و بخواهد اجرا شود، وجود ندارد، بلکه بصورت کلان و همکاری در بخشهای مختلف با توافق، معین می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها