امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109765
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 45
مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: تا به حال یک مورد دانشجوی اخراج ...

مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: تا به حال یک مورد دانشجوی اخراج شده از کشور نروژ به ایران بازگشته است که صحبت کرده‌ایم و هماهنگی‌های لازم صورت گرفته، امیدواریم مشکل حل شود ولی اگر حل نشود نیز قرار است مدارک لازم را ارائه دهند تا در ایران شرایط ادامه تحصیل آنها را فراهم کنیم.

وی افزود: حجم بحث به آن صورت که مطرح شده نیست ولی این مسئله اتفاق افتاده است، البته تعدادی از دانشجویان اصلا به کشور نروژ وارد نشده‌اند و نتوانسته‌اند ویزا بگیرند مانند بسیاری از کشورها که دانشجویان ما را پذیرش می‌کنند یا جواب منفی می‌دهند.

صدیقی ادامه داد: تعداد محدودی از دانشجویان مشکل دارند که امیدواریم این مشکل را حل کنیم، چند نفر نیز به کشورهای دیگر رفتند ولی امیدواریم با پیگیری‌های سفارت ایران و رایزن علمی کشور در همان کشور نروژ مشکل را حل کنیم ولی اگر مشکل باقی ماند شرایط ادامه تحصیل در ایران فراهم می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها