امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109771
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۳
تعداد بازدید: 36
«عبد الکریم انصاری» وزیر جدید شهرداری‌های عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: ساختار دولت جدید عراق ...

«عبد الکریم انصاری» وزیر جدید شهرداری‌های عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: ساختار دولت جدید عراق نشان می‌دهد که دولتی ملی است و طایفه یا قوم یا طرف خاصی را مورد توجه قرار نمی‌دهد.

انصاری افزود: مهمترین پرونده و اولویت این دولت، پرونده امنیت است تا به این طریق از تروریسم و گروه تروریستی «داعش» خلاصی یابد و امنیت را به کشور بازگرداند.

وی ادامه داد: پس از امنیت پرونده‌های اقتصاد و ارائه خدمات به شهروندان عراقی ار مهمترین اولویت‌های دولت جدید است که مردم عراق از سال 2003 تاکنون با آن درگیر هستند.

این وزیر عراقی خاطرنشان کرد:‌ برای تشکیل دولت جدید عراق دیدارها و گفت‌وگوهای بسیاری میان گروه‌ها و جریان‌های سیاسی عراقی در مراحل گذشته انجام شد و آنچه به دست آمده حاصل توافقات این گروه‌ها و جریان‌هاست.

انصاری توضیح داد: براساس توافقات به دست آمده میان گروه‌ها و جریان‌های سیاسی عراقی دیگر اختلاف نظری بر سر نامزدهای تصدی پست‌های وزارتی مشاهده نمی‌شود، به همین دلیل برسر ساختار و چارچوب دولت توافق حاصل شده تا این دولت بتواند با فراغ بال مرحله کنونی که عراق در آن بسر می‌برد را پشت سر بگذارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها