امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109800
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۲
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی کفاشیان بعد از خروج از فدراسیون فوتبال گفت: ما روی کی‌روش حساب کردیم و متن قرارداد را برای او ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی کفاشیان بعد از خروج از فدراسیون فوتبال گفت: ما روی کی‌روش حساب کردیم و متن قرارداد را برای او فرستادیم. قرارداد از لحاظ شکل و شرایط و مبلغ تغییر نکرده و فقط در برخی از متون حقوقی آن تغییراتی انجام دادیم وگرنه قرارداد همان قرارداد قبلی است.

وی افزود: البته ما خیلی از بندهای آن را تعدیل دادیم و خیلی از خواسته‌های کی‌روش را پایین آوردیم اگر او گله‌ای داشته باشد به این خاطر است که چرا خواسته‌های من را نگنجاندید. کی‌روش کارش را انجام داده و این قرارداد به نفعش است. البته عمده صحبت‌های ما جام ملت‌هاست و اصرار ما این است که عملکرد او را در جام ملت‌ها ببینیم و سپس تصمیم نهایی را می‌گیریم.

کفاشیان در مورد اینکه زمانی برای مشخص شدن وجود دارد، تصریح کرد: ما مهلت مشخص نکردیم و فقط از او خواستیم پاسخ دهد. 15 روز او را معطل کردیم و ایراد ندارد که کی‌روش ما را معطل کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا با کرانچار مذاکره کرده است، خاطرنشان کرد: صحبتی انجام ندادیم در حال حاضر فکرمان روی کی‌روش است و ترجیح این است کی‌روش بماند اگر توافق نکنیم کارمان سخت می‌شود و خیلی سخت است یک مربی خارجی بیاوریم که با فضای ایران آشنا نیست. اکنون فکر نیامدن نیستیم و احساس می‌کنیم کی‌روش صد در صد می‌آید.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا مسئله همان موضوعی است که کی‌روش می‌خواهد در صورت دیرکرد در پرداخت‌های فدراسیون بهره‌ای روی قراردادش بیاید، گفت:‌ ما سر این موضوع تفاهم کردیم چنین بندی نباشد. بلکه یک سری مفاد دیگر را تعدیل کردیم.
 
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد توافقات مدنظر با کی‌روش تصریح کرد:کی‌روش از این ناراحت است که اگر کفاشیان عوض شد و فرد دیگری آمد قرارداد فسخ نشود.
 
وی در مورد اینکه گفته می‌شد پاداش زیادی برای جام ملت‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: خیر پاداش مدنظر نجومی نیست ما برای جام جهانی هم پاداشی در نظر می‌گیریم این پاداش به همان شکلی است برای ورزشکاران هم در نظر گرفته می‌شود البته ما این بند را در نظر داریم که اگر در جام ملت‌ها موفق نشویم بخشی از قرارداد کم شود و آن را فسخ کنیم.
 
کفاشیان در مورد اینکه آیا آماری که وزارت ورزش ارائه کرد نمونه دخالت در کار فدراسیون بود، خاطرنشان کرد: بخش تحقیقاتی وزارت ورزش این کار را انجام داد و این آمار دخالت محسوب نمی‌شود آنها نه گفته‌اند کی‌روش بیاید و نه درخواست رفتنش را داشتند. آنها پول هم می‌دهند و این موضوعات را به من نگویید به اندازه کافی رابطه ما به هم خورده است.
 
وی در مورد اینکه فدراسیون با مجوز کار گاسپار و یکی از دستیاران دیگر کی‌روش مخالفت کرده است، گفت: ما خواستیم وضعیت قرارداد کی‌روش مشخص شود تا بعد از آن او دستیارانش را معرفی و برای دریافت مجوز کار اقدام کنیم. او فقط دو نفر را معرفی می‌کنند و شاید مثل جام جهانی دستیار روزمزدی با رقم 400-300 دلار بیاورد. دو دستیار ایرانی هم قرار است استفاده شود.
 
کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است بعد از رقابت‌های آسیایی عملکرد وینگادا هم بررسی شود، خاطرنشان کرد: ما وینگادا را برای المپیک به ایران آوردیم البته تیمی که به مسابقات آسیایی می‌رود تیم المپیک نیست و او با نیمی از تیم اصلی خود به این رقابت‌ها رفته است اما ما شرایط این قرارداد را بررسی می‌کنیم.
 
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها