امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109807
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتیجه نهایی آزمون سراسری سال 93 شب گذشته از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد و ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتیجه نهایی آزمون سراسری سال 93 شب گذشته از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد و عده‌ای از داوطلبان که در این آزمون قبول نشده‌اند صبح امروز به سازمان سنجش رفته و اعتراضات خود را مطرح کردند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با چگونگی رسیدگی سازمان سنجش به اعتراضات، گفت: هر ساله تعدادی از داوطلبان که در آزمون نتیجه دلخواه را به دست نمی‌آورند به سازمان سنجش آمده و اعتراض خود را مطرح می‌کنند که امروز نیز فرمی را در اختیار آن‌ها قرار دادیم تا اعتراض خود را بیان کنند و ما نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به اعتراضات رسیدگی می‌کنیم.

وی افزود: در اطلاعیه منتشر شده سازمان سنجش اعلام کردیم که کارنامه آزمون سراسری روز 26 شهریورماه منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند در کارنامه خود چگونگی اعلام نتیجه را با توجه به گروه آزمایشی، سهمیه و جنس مشاهده کرده و همچنین رتبه خود را با رتبه آخرین فرد قبولی در رشته مورد نظر مقایسه کنند.

توکلی ادامه داد: سعی می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن نتیجه بررسی را اعلام کرده و کارنامه را هم زودتر منتشر کنیم.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور عنوان کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش 250 ظرفیت خالی باقی مانده است که اگر داوطلبان درست انتخاب رشته می‌کردند می‌توانستند قبول شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها