امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109808
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پایان مراحل مقدماتی مسابقات چهل و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از صبح امروز در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پایان مراحل مقدماتی مسابقات چهل و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از صبح امروز در سالن ژیمناستیک شهر تاشکند ازبکستان آغاز شده است، فینالیست‌های 4 وزن دوم در روز دوم مشخص شدند.

با توجه به حضور 3 نماینده روسیه در فینال 4 وزن دوم این تیم حداقل موفق به کسب 27 امتیاز خواهد شد که با 30 امتیازی که در روز نخست اندوخته بودند با 57 امتیاز قهرمانی‌شان در این مسابقات مسجل است. بوگوموئف کشتی‌گیر وزن 61 کیلوگرم روس‌ها در روز دوم، دو امتیاز برای تیمش کسب کرد.

تیم ایران نیز که در روز نخست موفق به کسب 25 امتیاز شده بود با دو فینالیست حداقل موفق به کسب 18 امتیاز خواهد شد که با توجه به رتبه هشتمی یزدانی در 96 کیلوگرم و کسب 3 امتیاز توسط این کشتی‌گیر ایران حداقل با 46 امتیاز نایب قهرمان خواهد شد.

تیم ترکیه نیز که در پایان روز نخست با 27 امتیاز دوم بود در روز دوم عملکرد موفقی نداشت و تنها دو کشتی‌گیر در دیدار رده‌بندی خواهد داشت که با این حساب در نهایت موفق به کسب 16 امتیاز خواهد شد که حداکثر با 27 امتیاز روز اول با 43 امتیاز به کار خود در این مسابقات پایان خواهد داد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها