امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109820
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رسانه‌های عربی، شمار قربانیان حمله امروز (سه‌شنبه) نیروهای امنیتی یمن و افراد نقابدار به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رسانه‌های عربی، شمار قربانیان حمله امروز (سه‌شنبه) نیروهای امنیتی یمن و افراد نقابدار به تظاهرات مسالمت آمیز مردمی در مقابل ساختمان نخست‌وزیری صنعا به 7 کشته و بیش از 50 زخمی رسید.

به گزارش المیادین، هزاران نفر از مردم معترض در بعد از ظهر سه‌شنبه و پس از درگیری‌های صبح، که منجر به کشته شدن حداقل هفت نفر شد، همچنان ادامه دارد.

خبرنگار شبکه المیادین در یمن گزارش کرد که منابع رسمی کشته شدن هفت نفر را تاکنون تأیید کرده‌اند اما به گفته منابع غیررسمی تعداد کشته‌ها بسیار بیش از این است.

«مرتضی المتوکل» خبرنگار شبکه المسیره در صنعاء نیز با اعلام خبر تداوم حرکم مردمی، تأکید کرد که تظاهرات‌کنندگان همچنان بر مسالمت آمیز بودن قیامشان تاکید دارند.

بنا بر این گزارش، هزاران نفر بعدازظهر سه‌شنبه در خیابان‌های دیگر نزدیک به خیابان منتهی به ساختمان نخست‌وزیری در صنعاء تحصن کرده‌اند.

بیمارستان المؤید در صنعا با فراخواندن مردم به کمک، اعلام کرد که به خون و اعطای خون نیاز دارد تا مجروحانی که در حمله نیروهای امنیتی مجروح شده‌اند، تحت مداوا قرار بگیرند.

انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها