امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109826
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم تجلیل از عوامل دو مجموعه تلویزیونی «مدینه» و «انقلاب زیبا» امروز -سه‌شنبه 18 شهریورماه- با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم تجلیل از عوامل دو مجموعه تلویزیونی «مدینه» و «انقلاب زیبا» امروز -سه‌شنبه 18 شهریورماه- با حضور سیدعزت الله ضرغامی ریاست سازمان صداوسیما، علی دارابی معاون سیما و سازندگان و عوامل این دو سریال تلویزیونی برگزار شد.

دیدار هنرمندان با ضرغامی شاهد برخی حاشیه‌های جالب بود که در زیر می‌آید:

 

* خانم شبنم مقدمی با تقدیر از سعید نعمت‌الله فیلمنامه‌نویس سریال مدینه گفت : از خصوصیات ارزشمند ایشان این است که خودشان در صحنه حضور دارند و با عوامل صحنه به‌ویژه بازیگران همکاری خوبی در اصلاح دیالوگ‌ها متناسب با شرائط صحنه دارند و این مسئله کمک بسیار خوبی به بازیگران می‌کند.

* ضرغامی در تقدیر از فیلمنامه قوی و تأثیرگذار انقلاب زیبا گفت : اگر این متن به صورت داستان نگارش می‌شد شاهد یکی از بهترین کتاب‌های داستانی در حوزه آثار انقلاب اسلامی بودیم؛ ولی یک سریال جذاب می‌تواند ده‌ها برابر یک کتاب در جامعه اثرگذار باشد.

* ضرغامی با تحسین کارگردان و فیلمنامه‌نویس پر‌توان سریال انقلاب زیبا، آنها را از رویش‌های هنر متعهد کشور دانست و از عوامل این سریال به عنوان سرمایه‌های کشور نام برد.

* سیروس مقدم گزارشی از مجموعه جدید خود ارائه کرد که پریوش نظریه گفت: واقعاً آقای مقدم خیلی پرتوان و خستگی‌ناپذیر هستند؛ ما باید چند ماه خستگی سریال مدینه را از تن در‌آوریم؛ سپس ضرغامی هم گفتند نام سیروس مقدم یک «برند» برای حوزه نمایش کشور محسوب می‌شود و تمامی کارهای ایشان ارزشمند و پرمخاطب است.

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها