امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109829
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۰
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین موسوی در مراسم نکوداشت مازیار بیژنی از هنرمندان برجسته و انقلابی ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام‌الدین موسوی در مراسم نکوداشت مازیار بیژنی از هنرمندان برجسته و انقلابی کشورمان که عصر امروز در موسسه هنری‌رسانه‌ای اوج برگزار شد اظهار داشت: نزدیک به 17 سال است که این افتخار را داشته‌ام با آقای بیژنی ارتباط داشته و کارش را شاهد باشم. از زمانی که با هم در روزنامه کیهان همکار بودیم تا نشریه آرمان دانشجو و بعد در روزنامه جوان و نشریه «کشیده» در کنار هم بودیم.

وی ادامه داد: بدون اغراق می‌خواهم بگویم که ندیده‌ام آقای بیژنی با تعارفات و حرف‌های کسی و حتی تعریف و تمجید یا انتقادات دیگران در کارهایش و دیدگاهش تغییری ایجاد شود؛ صلابت و پایداری در نگاه و اعتقادات، خلقیات و ظاهر او همین بوده که اکنون می‌بینیم.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیان داشت: دغدغه‌های بیژنی همیشه معطوف به دغدغه‌های کلان انقلاب اسلامی و نظام بوده است و امیدواریم که اگر قرار است تغییری کند تغییری رو به رشد و تعالی باشد.

وی یادآور شد: ویژگی دیگر آقای بیژنی این است که او به معنای واقعی کلمه ساده‌زیست بوده است؛ مناعت طبع و قناعتی که دارد قابل تقدیر است. او تا مدتی در جایی کار می‌کرد که حتی بیمه نبود با این حال هیچ اعتراضی نکرد. در شرایطی که جبهه انقلاب اسلامی نیاز به نیروی متعهد داشت می‌دانستیم که فقط او را داریم و کسی بود که برای جبهه انقلاب اسلامی وقت می‌گذاشت البته بزرگانی هم بودند اما دغدغه دیگری داشتند.

دبیرکل انجمن روزنامه نگاران مسلمان افزود: مازیار بیژنی هیچ‌وقت نرخ تعیین نکرده است برای دیگران کار می‌کرد و در واقع او به همان اندازه که به فکر خودش نبود به فکر دیگران بود و دغدغه این را داشت که نیروهایی از جنس خود را تربیت کند و تداوم جذب این افراد را داشته باشد.

موسوی خاطرنشان کرد: روحیه بسیجی‌وار و احساس بدهکاری به انقلاب اسلامی از دیگر ویژگی‌های مازیار بیژنی است؛ تا به حال ندیده‌ام که او بگوید من این کار را کرده‌ام و سهمم چه می‌شود. شاید او از مدیران گله دارد اما چیزی را برای خودش نمی‌خواهد در حالی که برخی خودشان را میراث‌خوار انقلاب و مدعی نظام می دانند.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیان داشت از نظر من به عنوان یک مخاطب بیژنی سبک جدیدی را در حوزه کاریکاتور داشت که توانست مخاطب عام و خاص را جلب کند؛ تاکنون کسی را ندیده‌ام که به سواد و تخصص وی ایراد بگیرد در واقع او یک نماد و خود به تنهایی یک رسانه است. بیژنی سبکی را ارائه داد که خیلی‌ها تلاش می‌کنند به این سبک نزدیک شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها