امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10985
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۷
تعداد بازدید: 117
«فرشته طائرپور» تهیه کننده سینمای ایران و یکی از فعالان صنفی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جلسه امروز خود با معاون فعالیت‌های سینمایی ...

«فرشته طائرپور» تهیه کننده سینمای ایران و یکی از فعالان صنفی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جلسه امروز خود با معاون فعالیت‌های سینمایی سازمان سینمایی کشور گفت: مطالبات سینمای ایران از مدیریت دولتی فراتر و بیشتر از باز شدن ظاهری خانه سینما است

وی به همین جمله درباره جلسه امروز بسنده کرد و هیچ توضیح دیگری نداد.

بنابراین گزارش، فرشته طائرپور امروز در شرایطی به وزارت ارشاد می‌رود که در پی مباحث پیش آمده میان فرشته طائرپور و مهدی عظیمی میرآبادی، در یک برنامه زنده رادیویی در شبکه نمایش، این جلسه شکل گرفته است.

«فرشته طائرپور» همانگونه که در برنامه رادیویی اعلام کرد با سه فعال صنفی امروز به وزارت ارشاد می‌رود. مجری این برنامه در این جلسه حضور خواهد داشت تا  شاهد بحث‌ها باشد و گزارش جلسه را در برنامه بعدی اعلام کرد.

«فرشته طائرپور» تهیه کننده با سابقه سینمای ایران که مدت‌ها فعالیت صنفی داشته و اولین رئیس هیئت مدیره زن خانه سینما است و  اولین دیدار وی با عظیمی میرآبادی معاون فعالیت های سینما خواهد بود.  این جلسه در شرایطی به وجود آمد که هیئت بازگشایی خانه سینما فعالیت خود را آغاز کرده است و طبق اعلام محسن علی‌اکبری سخنگوی هیئت بازگشایی خانه سینما از برگزاری جلسات رسمی این هیئت در خانه سینما خبر داد و اعلام کرد صنوف ظرف 10 روز فرصت دارند تا برای قانونی شدن اقدام نمایند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها