امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109856
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
غلامحسین زمانی عضو هیأت علمی دانشگاه شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون اخراج دانشجویان ایرانی در ...

غلامحسین زمانی عضو هیأت علمی دانشگاه شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون اخراج دانشجویان ایرانی در نروژ گفت: این دانشجویان سرمایه‌های کشور هستند که برای کسب علم به خارج از کشور رفتند.

وی افزود: جامعه دانشگاهی از وزارت علوم و وزارت خارجه انتظار دارد حمایت‌های لازم را برای رفع نگرانی این دانشجویان انجام دهند چرا که انفعال و عقب‌نشینی در این امر قطعا صدمات جبران‌ناپذیری را به جامعه دانشگاهی وارد خواهد کرد.

مسئول بسیج اساتید استان فارس با بیان اینکه تلاش وزارت علوم برای برطرف کردن مشکل دانشجویان ایرانی در نروژ کافی نیست، گفت: از آنجایی که وزارت علوم حساسیت ویژه‌ای برای برگرداندن دانشجویان ستاره‌دار داخلی به تحصیل دارد باید با تلاش بیشتر و اقدامات مفیدتر مشکلات دانشجویان ایرانی در نروژ را نیز دنبال کنند.

زمانی در پایان خاطرنشان کرد: حمایت از دانشجویان ایرانی در نروژ در حقیقت حمایت از توسعه علمی کشور است که مسئولان وزارت علوم باید در این زمینه اقدامات جدی‌تری انجام دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها