امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109859
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سردار نقدی دقایقی قبل در حاشیه گردهمایی ائمه جمعه 16 استان کشور در مشهد در جمع خبرنگاران در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سردار نقدی دقایقی قبل در حاشیه گردهمایی ائمه جمعه 16 استان کشور در مشهد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال فارس در خصوص سخنان اخیر رئیس‌جمهور در خصوص ناموفق بودن برخوردهای فیزیکی با ناهنجاری‌ها اظهار کرد: امیدواریم که اقدامات فرهنگی که آقای رئیس‌جمهور آن را موثرتر از برخوردهای فیزیکی می‌دانند اجرایی شود.

وی افزود: امیدواریم در کتاب‌های درسی آموزش‌های لازم داده شود تا فارغ‌التحصیلان دبیرستانی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی را بشناسند و با تربیت درستی که می‌شوند از رسانه‌های فاسد دوری کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: اگر اقدامات فرهنگی درست انجام گیرد و آموزش‌های لازم برای دوری از مفاسد اخلاقی به جوانان داده شود و به خصوص دستگاه‌های مسئول همچون وزارت آموزش و پرورش علوم و فناوری و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد به وظایف خود در خصوص روشنگری و تربیت جوانان به درستی عمل کنند بدون شک بسیار کمتر به برخوردهای فیزیکی از سوی رئیس‌جمهور نفی شده است نیاز خواهیم داشت.

وی ادامه داد: برخوردهای فیزیکی که امروز با ناهنجاری‌های اخلاقی انجام می‌گیرد نتیجه کم‌کاری و کوتاهی دستگاه‌های اجرایی در حوزه فرهنگی است که البته باید این کم‌کاری‌ها را جبران کنند.

وی با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور به عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی کشور باید بر ضرورت انجام وظایف دستگاه‌های اجرایی و وزارتخانه‌ها تاکید کند، ابراز داشت: 17 میلیون جوان کشور در حال حاضر در حال تربیت شدن هستند که خیلی از آسیب‌های فرهنگی در کتاب‌های آموزشی این جوانان وجود ندارد.

انتهای پیام/70005/صا40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها