امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10986
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۷
تعداد بازدید: 131
«علی طلوعی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره قطع برنامه انتخاباتی «محمد عارف» در شبکه جام‌جم گفت: این اتفاق یک مشکل فنی بود. کیفیت ...

«علی طلوعی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره قطع برنامه انتخاباتی «محمد عارف» در شبکه جام‌جم گفت: این اتفاق یک مشکل فنی بود. کیفیت صدا از دقیقه ۲۰ به بعد مشکل حاد پیدا کرد و ما فکر می‌کردیم این امکان وجود دارد که بتوانیم مشکل را حل کنیم. اما متاسفانه مشکل حل نشد. حتی تنفسی هم گرفتیم که بتوانیم مشکل را حل کنیم ولی به این فکر کردیم که شاید حق آقای دکتر عارف ضایع شود، به همین دلیل کلا پخش را متوقف کردیم.

وی ادامه داد: چون فاصله‌ای هم بین پخش افتاد، تصمیم گرفتیم صحبت‌های ایشان را به صورت کامل در زمان دیگری به روی آنتن ببریم.

طلوعی تصریح کرد: البته این برنامه برای مخاطبان امریکا و آسیا به طور کامل پخش شد و این مشکل فقط برای مخاطبان اروپایی روی داد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این برنامه را به صورت کامل جمعه ۱۰ خرداد ماه و راس ساعت ۲۳:۳۰ پخش کنیم.

وی گفت: درباره این مشکل با آقای عارف هنوز صحبتی نشده است اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا هیچ‌‌گونه حقی از این نامزد محترم انتخابات ضایع نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها