امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109861
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ادعاهای جدید دولت

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ادعاهای جدید دولت آمریکا مبنی بر مبارزه با داعش در عراق و سوریه اظهار داشت: داعش مولود ناخلف خود آمریکا، غرب، رژیم صهیونیستی و انگلیس است و همه افکار عمومی دنیا این موضوع را می‌دانند.

وی افزود: نطفه این گروهک تروریستی از زمان حمله آمریکا به عراق و افغانستان در منطقه ایجاد شد و امروز شرایط به گونه‌ای شده که این مولود ناخلف به روی اربابان خود شمشیر می‌کشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با تأکید بر اینکه امروز منافع غرب نیز تحت تأثیر قرار گرفته است، تصریح کرد: البته به نظر می‌رسد که ادعای آمریکا مبنی بر حمله به مواضع داعش در منطقه، نوعی بازی جدید است که ایالات متحده به دلیل تنفر مردم منطقه از این کشور، دست به چنین اقدامی زده و موضوع مبارزه با داعش را مطرح کرده است.

نعمتی همچنین توضیح داد:‌ آمریکا فقط برای تغییر دیدگاه افکار عمومی نسبت به خودش چنین موضوعاتی را مطرح می‌کند تا بتواند تأثیرگذار باشد، ولی به نظر می‌رسد تکاپوی آمریکا برای لشکرکشی جدید و گسترده به منطقه در ادامه همان طرح تشکیل خاورمیانه جدید است، آمریکایی‌ها همواره از هر فرصتی برای رسیدن به اهدافشان استفاده می‌کنند.

وی در پایان با یادآوری اینکه آمریکا به دنبال عوام‌فریبی است، خاطرنشان کرد: بهتر است آمریکا دست از سلطه‌گری و کشورگشایی بردارد چرا که دست‌درازی به کشورهای منطقه بحران‌های بزرگی را برای آمریکا به وجود خواهد آورد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار