امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109863
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: موفقیت بخش خصوصی و هماهنگی با تعاونی‌ها می‌تواند سبب رونق اقتصاد خصوصی و خروج ...

حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: موفقیت بخش خصوصی و هماهنگی با تعاونی‌ها می‌تواند سبب رونق اقتصاد خصوصی و خروج از تورم در کشور شود.

وی استفاده از تجارب دیگر مدیران در بخش تعاونی‌ها را از خاصیت مهم تعاونی در کشور بیان کرد و افزود: در منابع دینی ایران به موضوع تعاونی اهمیت زیادی داده شده و تأکید فراوانی در قرآن وجود دارد و مقام معظم رهبری نیز بر لزوم توسعه فرهنگ تعاونی در کشور تأکید دارند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ارائه ایده برای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی یک سرمایه بزرگ اجتماعی و اقتصادی است که این موضوع در فرهنگ تعاونی به خوبی قابل لمس و مشاهده است و اگر مسئولان به این نکته توجه کنند، می‌توانند ایمنی در سرمایه‌گذاری را از طریق تعاونی‌ها تا حد زیادی بالا ببرند.

فولادگر ضمن تأکید بر لزوم فعال‌سازی بخشی از سرمایه تعاونی کشور که دچار رکود شده است، ادامه داد: قرار بود بر اساس برنامه پنجم توسعه سهم تعاونی‌ها در اقتصاد کشور 25 درصد باشد که متأسفانه بنا به دلایل متعددی از جمله تحریم‌ها این رقم محقق نشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشور ما در مسیر توسعه خود، باید برنامه محور حرکت کند و دولتی موفق است که بر اساس چشم‌اندازی که تعیین کرده، اهداف اساسی برنامه و سیاست‌های آن حرکت کند.

وی خاطرنشان کرد: کشور باید در چشم‌انداز 1404، به اهداف خود در ابعاد علمی، فناوری و اقتصادی دست یابد و قوانین موجود باید با سیاست‌های کلی اصل 44 همسو باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اکنون رتبه نامناسبی در کسب و کار داریم که تلاش تمام دستگاه‌ها باید در جهت ارتقای این رتبه باشد.
انتهای پیام/63031/س30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها