امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109867
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
ابراهیم نکو، نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره بسته خروج از رکود

ابراهیم نکو، نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره بسته خروج از رکود تقدیمی دولت به مجلس شورای اسلامی گفت: در مجموع چارچوبی تدوین شده است که هر کس در حد کارشناسی چه از مجموعه دانشگاهی و صاحب‌نظران و چه در درون قوا به ویژه نمایندگان مجلس به آن ورود کرده و نظرات کارشناسی خود را ارائه دهند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه این اظهارنظرها از سوی اساتید و کارشناسان به کارآمدتر شدن بسته خروج از رکود دولت منجر شود، افزود: در این بسته دسته‌بندی‌هایی از بندها به تعداد ستاره‌ها صورت گرفته است و از یک ستاره، دو ستاره تا سه ستاره علامتگذاری شده‌اند که بخش سوم یعنی سه ستاره‌ها مربوط به بندهایی است که به مجلس ارجاع شده است تا به عنوان لایحه بررسی شوند.

نکو با اشاره به اینکه بحث موانع تولید هم‌اکنون چالشی را در میان کارشناسان به وجود آورده است، گفت: در تلاش هستیم برای رفع ایرادات بسته خروج از رکود ابتدائاً نظرات جامعه را نسبت به آن مثبت کنیم چراکه اگر نظر جامعه در مورد آن منفی باشد کاری از پیش نمی‌رود.

وی از تشکیل جلسه کمیسیون ویژه بررسی این بسته در مشهد مقدس خبر داد و با ابراز خرسندی از پیشنهادهای اصلاحی نسبت به بندهای بسته مذکور گفت: مطرح شدن این ایرادات منجر به ارائه لایحه توانمندی به مجلس شده و موجب می‌شود که دولت بهتر از قبل نسبت به خروج از رکود اقدام کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در این زمینه کارگروه‌های تخصصی تشکیل شده است و تا انتهای جلسات نسبت به جمع‌بندی نتایج اقدام خواهند کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها