امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109876
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
مصطفی کواکبیان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تشکیل جلسه ...

مصطفی کواکبیان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تشکیل جلسه تشکل متبوعش اظهار داشت: نشست فوق‌العاده شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با حضور اکثریت اعضا برگزار شده در این جلسه پس از تبادل اخبار، موضوع تغییر ترکیب هیأت رئیسه شورای شهر تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت که اعضای حاضر در این جلسه بر چهار محور اساسی زیر تاکید کردند.

کواکبیان ادامه داد: برخلاف تحلیل‌های برخی مطبوعات و سایت‌های خبری اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران (به جز یک نفر) هیچ ریزش نیرو نداشته‌اند، البته آقای مسجدجامعی نیز به دلیل فرهیختگی شخصیت خویش هرگز نخواسته‌اند با لابی‌گری و برخوردهای غیراخلاقی حتما به کرسی ریاست شورا دست یابند.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات افزود: ناگفته پیداست که آزادی غیرسیاسی اعضای ورزشکار عضو شورای شهر تهران را نباید به حساب جناح‌بندی‌های معمول سیاسی گذاشت و آن را شکست اصلاح طلبان تلقی کرد،‌ هر چند ممکن است رای سال آینده همین دوستان به گونه‌ای باشد که همانند سال اول اصلاح‌طلبان در ترکیب هیأت رئیسه قرار بگیرند.

وی تصریح کرد:‌ ترکیب آرا نشان می‌دهد که هیچ یک از دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا حائز اکثریت مطلق نیست و اساسا با وحدت و همکاری هر دو جریان باید مشکلات مردم مرتفع شود نه آنکه شورای شهر محل دعوا و تنازع جریان‌های سیاسی شود؛ البته هیچ یک از اعضا نیز نباید از پیگیری مشکلات و مطالبات مردم غفلت ورزد.

کواکبیان متذکر شد: عدم حضور هیچ یک از اعضای اصلاح‌طلب عضو شورای شهر تهران در ترکیب هیأت رئیسه برخلاف روحیه همکاری و وحدت دو جریان اصلی شورا است و بدون شک مدیریت انحصار طلبانه در شورای شهر تهران راه به جایی نخواهد برد و ای کاش نتیجه آرا به گونه‌ای رقم می‌خورد که حداقل یکی دو کرسی هیأت رئیسه این شورا در اختیار اصلاح طلبان قرار می‌گرفت تا ادعای وحدت و هماهنگی میان و جریان شورا برای خدمت به مردم و حل‌ ده‌ها گرفتاری و مشکل زیست‌محیطی، ترافیکی، خدمات و مدیریت شهری و ... در مسیر برطرف شدن قرار گیرد.

دبیرکل مردم سالاری در پایان ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند منان و ابراز خرسندی از عمل جراحی موفقیت‌آمیز رهبر معظم انقلاب گفت: ما همگی همچون ملت سرافراز ایران برای طول عمر و سلامت کامل ایشان دعا می‌کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها