امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109883
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
عباس جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به عملکرد 72 ساعته سازمان آتش‌نشانی قم گفت: 60 عملیات طی این مدت توسط نیروهای آتش‌نشانی ...

عباس جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به عملکرد 72 ساعته سازمان آتش‌نشانی قم گفت: 60 عملیات طی این مدت توسط نیروهای آتش‌نشانی انجام شد که یک مصدوم و یک فوتی به همراه داشته است و از این تعداد 26 عملیات به حریق، 26 عملیات به ایمن‌سازی و 8 عملیات به نجات اختصاص یافته بود.

وی در ادامه با اشاره به عملیات‌های حریق خاطرنشان کرد: این تعداد شامل 7 حریق ضایعات، 3 حریق مغازه،‌ یک حریق هتل آپارتمان، 4 حریق خودرو، یک حریق کابل برق، یک حریق علمک گاز، یک حریق دفتر زیارتی، یک حریق باغ، یک حریق کانکس نگهداری، یک حریق کارگاه نجاری، یک حریق صندوق صدقات، یک حریق منزل، 2 حریق درخت و یک انفجار داخل پارکینگ منزل است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی زمان وقوع حریق صندوق صدقات را دیروز به دلیل بی‌احتیاطی و روشن کردن آتش در کنار صندوق صدقات اعلام کرد و گفت: انفجار در داخل پارکینگ به دلیل نشت بنزین از موتور سیکلت و بسته بودن محیط پارکینگ رخ داد البته چون کسی در داخل منزل حضور نداشت کسی آسیب ندیده است.

وی اظهار کرد: عملیات‌های ایمن‌سازی به 7 صید زنبور، 2 صید مار، 4 قطع آژیر، 2 نشت سوخت از خودرو، 2 رهاسازی گربه، 5 بازگشایی درب منزل، 3 باز ماندن شیرآب و یک واژگونی سواری پژو در جاده سلفچگان مقابل سیلو اختصاص یافت که این تصادف یک مصدوم نیز به همراه داشت.

جعفری با اشاره به عملیات‌های نجات عنوان کرد: 8 عملیات نجات شامل 2 محبوس شدن در آسانسور، 2 انگشتربری و 3 محبوس شدن داخل اتاق بود.

وی با اشاره به حادثه مرگ یک جوان اضافه کرد: سقوط جوان 17 ساله از بالای کوه پشت بوستان جوان منجر به فوت وی شد و  علت سقوط عدم تعادل روانی بوده است.
انتهای پیام/78017/و30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها