امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 22
۱۱:۲۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109885
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 7
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اصغر جهانگیر در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون قوه قضائیه با حضور در جمعه خبرنگاران در ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اصغر جهانگیر در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون قوه قضائیه با حضور در جمعه خبرنگاران در خصوص آزاد شدن تبعه اکراینی متهم به خرابکاری در نیروگاه بوشهر گفت هنوز این موضوع اطلاعی ندارم و باید بررسی کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت استفاده از دستبند‌ها و پابندهای الکترونیک گفت: به ما قول دادند تا در روزهای آینده مشکلات برطرف شود تا بتوانیم از این دستبندها در برخی از نقاط کشور استفاده کنیم.

یکی از خبرنگاران گفت:‌ شهرام جزایری معتقد است که محکومیتش به پایان رسیده اما آزاد نشده است.

جهانگیر در پاسخ گفت: این که خود متهم معتقد باشد محکویتس به پایان رسیده کفایت نمی‌کند و باید مقام قضایی آن را اعلام کند.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور تصریح کرد: اگر فردی به اتهام دیگری در بازداشت نباشد ما حتی یکساعت هم او را در زندان نگه نمی‌داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه مدت از زمان محکومیت وی با قی مانده گفت: شهرام جزایری باید ظرف همین مدت‌ها محکومیت‌آش به پایان می‌رسید اما با توجه پیگیری که از دادگستری کل استان تهران کردند نظرشان این است که فعلا باید در زندان بماند.

جهانگیر در پایان در خصوص پرونده زندان شهر کرد گفت ما گزارش را به رئیس قوه قضائیه ارائه دادیم و اگر مشخص شود که سهل‌انگاری از سوی مجموعه ما بوده قطعا برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها