امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109891
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موضوع مربیان پیش دبستانی و برگزاری آزمون استخدامی توسط آموزش و پرورش به یک چالش ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موضوع مربیان پیش دبستانی و برگزاری آزمون استخدامی توسط آموزش و پرورش به یک چالش جدی در دستگاه تعلیم و تربیت کشور تبدیل شده است؛ کمتر از 15 روز به آغاز سال جاری جدید باقی مانده است ولی همچنان بیش از 30 هزار مربی پیش دبستانی در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

امروز دوشنبه صدها نفر از مربیان پیش دبستانی برای دومین روز متوالی مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند و خواهان رسیدگی به مشکلات و خواسته‌هایشان هستند.

یکی از مربیان پیش دبستانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: از روز گذشته تجمع خود را مقابل وزارت آموزش و پرورش آغاز کردیم و این تجمع تا زمانی که به خواسته‌هایمان پاسخی داده نشود، ادامه خواهد داشت.

وی افزود: قرار بود معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش اصلاحیه‌ای در خصوص یکی از بخشنامه‌ها که در رابطه با مربیان پیش دبستانی صادر شده بود، تهیه کند اما ما این بخشنامه را قبول نداریم، زیرا اعتقاد داریم باید آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی برگزار شود.

به گزارش فارس، از زمانی که به صورت رسمی عدم برگزاری آزمون استخدامی برای مربیان پیش دبستانی از سوی آموزش و پرورش اعلام شد، این افراد تجمعات مختلفی را در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش برگزار کردند و امیدوار هستند تا پاسخی به خواسته‌هایشان داده شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها