امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109896
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی در کمیته هماهنگی اجرایی طرح‌های ویژه ترافیکی به تلاش متمرکز برای کاهش بیشتر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، داوود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی در کمیته هماهنگی اجرایی طرح‌های ویژه ترافیکی به تلاش متمرکز برای کاهش بیشتر حوادث و سوانح رانندگی اشاره داشت و پیشنهاد کرد: در آستان تدوین بودجه سال 94 یک حرکت انقلابی از سوی راهور شروع می‌شود تا گام بزرگی برای پلیس برداشته شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: به لحاظ تجهیزات محرومیت جدی را در پلیس را شاهدیم و از پلیسی که ماشین کافی نداشته باشد، نمی‌شود توقع کنترل بیشتر داشت؛ البته مدیریت فرد نیز مهم است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور تصریح کرد: ما آماده‌ایم تا با آقای نوبخت نشست داشته باشیم تا هزار دستگاه ماشین نسل جدید خارجی برای پلیس راه اختصاص داده شود.

وی افزود: تولیدات خودروی داخلی به اندازه کافی مشتری دارد و وارد کردن این تعداد خودروی خارجی ضربه به خودروی داخلی نمی‌زند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: سیاست در راهداری آن است که سهم راه در تصادفات جاده‌ای به صفر برسد و اولویت هزینه کردن ما ارتقای ایمنی است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، ادامه داد: تقویت خط‌کشی تابلوها و علائم رانندگی و همچنین اصلاح شانه خاکی جاده جزو اولویت ماست و ما باید سهم راه را در تصادفات جاده‌ای به صفر برسانیم تا بخاطر افتادگی شانه راه ماشین دچار سانحه نشود.

کشاورزیان ادامه داد: بحث تقویت ITS مسئله دیگری است که با همکاری که با پلیس راهور داشته‌ایم و با برنامه‌ریزی امروز افتتاح رسمی 1500 دوربین را شاهدیم که امیدواریم با برنامه‌ریزی و اخذ مجوز لازم بتوانیم تعداد دوربین‌ها را به 2 هزار دوربین برسانیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها