امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109903
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در دومین روز از نمایشگاه منتشر و در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در دومین روز از نمایشگاه منتشر و در سطح این نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

این کتاب در دو بخش فارسی و انگلیسی چاپ شده است.

بنابراین گزارش، در این کتاب پیام‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور، رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی و سایر مدیران درباره برگزاری این نمایشگاه و ضرورت فناوری اطلاعات آورده شده است.

در بخش دیگری از این کتاب شرکت‌های داخلی و خارجی شرکت کننده در دومین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال معرفی شده‌اند.

دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال پانزدهم شهریور ماه با حضور جمعی از مقامات کشور آغاز به کار کرد و تا هجدهم شهریور ماه سال جاری از ساعت 9 تا 16 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال پذیرای علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها