امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109912
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، صابر عباس‌زاده بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول پرونده‌های متعدد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، صابر عباس‌زاده بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول پرونده‌های متعدد از کلانتری‌های کلانشهر تبریز مبنی بر سرقت از داخل خودروهای شهروندان با تخریب شیشه‌های خودرو و سرقت محتویات داخل آن، تحقیقات همه جانبه و رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت که سرانجام مشخص شد سارق حرفه‌ای و احتمالا سابقه‌دار بوده و با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به سرقت از داخل خودروها می‌کند.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از اقدامات پلیسی سرانجام متهم شناسایی و دستگیر شد که در تحقیقات بدوی سعی در کتمان بزه ارتکابی داشت اما به محض مشاهده اسناد و ادله کافی به 103 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی افزود: با راهنمایی متهم مالباختگان شناسایی شده و اغلب اموال مسروقه که ارزش ریالی آن حدود یک میلیارد و 150 میلیون ریال محاسبه شده بود، تحویل مالباختگان شد.

عباس‌زاده در پایان علت و انگیزه ارتکاب جرم از سوی سارق را اعتیاد شدید به موادمخدر از نوع هروئین، بیکاری، فقر مالی و سابقه‌دار بودن دانست.

انتهای پیام/60002/ح20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار