امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109916
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران، عباس پوریانی در ادامه بازدیدهای دوره‌ای از مجتمع قضایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران، عباس پوریانی در ادامه بازدیدهای دوره‌ای از مجتمع قضایی خانواده (2) بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و عملکردهای همکاران قضایی و اداری قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید، صادقی سرپرست مجتمع قضایی خانواده (2) گزارشی از عملکرد مجموعه و مشکلات موجود به ویژه کمبود کادر اداری و همچنین وضعیت نامطلوب ساختمان مجتمع در ابعاد مختلف ارائه کرد.

پوریانی هدف اصلی از این بازدید را در وهله اول دیدار با همکاران و تقدیر از زحمات آن‌ها اعلام کرد و گفت: این قبیل بازدیدها در واقع یک نوع صله رحم محسوب می‌شود.

وی افزود: تمامی تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مطروحه به ویژه تهیه ساختمان مناسب و متناسب با شأن دستگاه‌ قضایی در حد مقدورات به کار خواهم بست.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در ادامه، تصریح کرد: موضوعاتی که مردم از دستگاه قضایی توقع دارند رسیدگی سریع به پرونده‌ها و از بین بردن وقت‌های طولانی در دادگاه‌هاست و این جزء خواسته‌‌ها و دستورات مقام معظم رهبری و ریاست معزز قوه قضائیه است.

پوریانی رفع اطاله دادرسی و کاهش موجودی شعب را از دغدغه‌های مهم خود برشمرد و اظهار داشت: با همت بالا و تلاش همکاران  می‌توان به این اهداف نائل شد، بنابراین لازم است تا کار گروه سمپ، کار گروه علمی، تخصصی قضائی و کاهش موجودی شعب در هر مجتمع تشکیل شود.

وی ادامه داد: همچنین توجه به استفاده از اتوماسیون اداری و برنامه سمپ و نهادینه کردن آن بین همکاران ضمن ثبت اطلاعات واقعی اشخاص پرونده، به کسب امتیاز پاک و استفاده از مؤلفه‌های امتیازآور و جلوگیری از فرصت‌های امتیازی از دست رفته با نظارت مدیریتی مجموعه مورد تاکید است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها