امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10992
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۷
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمد باقر قالیباف ظهر امروز در دیدار امام جمعه زنجان اظهار کرد: خدمتگزاری به مردم را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمد باقر قالیباف ظهر امروز در دیدار امام جمعه زنجان اظهار کرد: خدمتگزاری به مردم را از شهدا و امام یاد گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه باید سیره امام خمینی (ره) مورد توجه باشد، تصریح کرد: باید از فرصت‌های موجود برای خدمتگزاری به مردم استفاده شود.

دبیر جبهه پیشرفت و عدالت اسلامی بر ضرورت توجه به رفع مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: خدمت به مردم توفیق الهی برای مسئولان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه مدیر پشت میز نشین نیستم، افزود: قولی به مردم نمی‌دهم که نتوانم به آن عمل کنم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) و پس از آن دوران دفاع مقدس فرصتی را برای مردم و مسئولان فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: باید از این فرصت و ظرفیت عظیم منابع انسانی برای توسعه کشور استفاده شود.

قالیباف مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب را حلقه گمشده کشور عنوان کرد و گفت: پایان دادن به دور بسته و خسته مدیریت در کشور ضروری است.

وی بر ضرورت توجه به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد و گفت: باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

دبیر جبهه پیشرفت و عدالت اسلامی با اشاره به اینکه حماسه سیاسی با مردم و حماسه اقتصادی با حضور جوانان و مدیریت مطلوب محقق می‌شود، افزود: ظرف دو سال آینده طلیعه آرامش، ثبات، کنترل تورم و بیکاری محقق می‌شود.

وی ادامه داد: مردم دوست ندارند از عدالت فقط حرف بشنوند،باید مردم عدالت را بچشند.

این کاندیدا با بیان اینکه نور امیدی که در چشم جوانان امروز است تفاوتی با امیدی که در چشم جوانان دیروز انقلاب بود وجود ندارد، گفت: منابع عظیم نیروی انسانی زمینه ساز حماسه سیاسی و اقتصادی است.
انتهای پیام/73003/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها