امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109930
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «هلا فلسطین»، «سامی ابوزهری» سخنگوی حماس در واکنش به اظهارات «موشه یعلون» وزیر جنگ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «هلا فلسطین»، «سامی ابوزهری» سخنگوی حماس در واکنش به اظهارات «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که گفته بود قطر و ترکیه از سازمان‌های تروریستی مانند حماس حمایت می‌کنند گفت: جنایات ضد انسانی که «اسرائیل» با تایید آمریکا مرتکب می‌شود تروریسم است و نه کمک دولت‌های عربی  و اسلامی به فلسطینیان.

«موشه یعلون» دوشنبه (دیروز) در خصمانه‌ترین اظهارنظری که تاکنون از سوی یک مقام بلندپایه اسرائیلی بیان شده، ترکیه و قطر را به حمایت آشکار از تروریسم متهم کرد.

وی در سخنرانی خود در کنفرانس سالانه موسسه بین‌المللی ضد تروریسم در هرتزلیا از اینکه جامعه جهانی به برخی کشورها اجازه می‌دهد از تروریسم حمایت کنند و در عین حال عضو کامل، سازمان‌‌های معتبر بین‌المللی نظیر سازمان ملل و ناتو باقی بمانند، ابراز ناراحتی کرد.

وی در ادامه مدعی شد، «مرکز عملیات خارجی حماس در استانبول قرار دارد. «صالح العاروری»، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس فردی است که در استانبول مستقر شده و از حمایت رسمی برخوردار است. جهان در این زمینه چه می‌کند؟ زمانی که سخن از مبارزه با ترور به میان می‌آید، باید با این موضوع شروع کنید که آیا مایلید چنین پدیده‌ای را بپذیرید که چنین کشورهایی از تروریسم و فعالیت‌های تروریستی بدون مخفی‌کاری حمایت کنند».
 انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار