امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109931
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق نظرسنجی مشترک روزنامه «واشنگتن‌پست» و شبکه «ای‌بی‌سی»، که امروز، سه‌شنبه، منتشر شد، 52 درصد از مردم

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق نظرسنجی مشترک روزنامه «واشنگتن‌پست» و شبکه «ای‌بی‌سی»، که امروز، سه‌شنبه، منتشر شد، 52 درصد از مردم آمریکا بر این باورند که دوران ریاست‌جمهوری «باراک اوباما»، یک شکست بوده است.

این نظرسنجی نشان داد که تنها 42 درصد از مردم آمریکایی‌ها معتقدند که دوران ریاست‌جمهوری آمریکا یک موفقیت بوده است.

نتایج نظرسنجی دو رسانه آمریکایی همچنین نشان داد که میزان محبوبیت اوباما 42 درصد بوده است و 51 درصد از آمریکای‌ها از عملکرد رئیس‌جمهور خود رضایت نداشتند.

54 درصد از رأی‌دهندگان در نظرسنجی مذکور، اعلام کردند که احساس آنها به اوباما عاملی در رأی‌ آنها در انتخابات میاندوره‌ای نوامبر کنگره نخواهد بود، 27 درصد گفتند که رأی آنها مخالفت آنها با رئیس‌جمهور را نشان خواهد داد و 19 درصد گفتند که رأی آنها حمایت از اوباما را در انتخابات میاندوره‌ای کنگره ابراز می‌کند.

نظرسنجی مشترک واشنگتن‌پست/ای بی سی نیوز بین روزهای 4 تا 7 سپتامبر برگزار شد و یکهزار و یک آمریکایی از طریق تماس تلفنی در آن شرکت کردند. درصد خطای این نظرسنجی مثبت و منفی 3.5 درصد اعلام شده است.

دو ماه دیگر تا برگزاری انتخابات میاندوره‌ای کنگره باقی مانده است و دموکرات‌های مجلس نمایندگان و سنا آمریکا نگران هستند که کاهش محبوبیت اوباما تأثیر منفی بر نتیجه این انتخابات گذارد و کرسی‌های این دو مجلس را از دست دموکرات‌ها درآورد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها