امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109945
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز سه‌شنبه، جلسه فنی توجیهی را با موضوع برنامه هسته‌ای ایران برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز سه‌شنبه، جلسه فنی توجیهی را با موضوع برنامه هسته‌ای ایران برگزار کرد. در این نشست، معاون مدیرکل در امور پادمانها گزارش اخیر آژانس را تشریح کرد.

وی با ارائه جزییات فنی از نظارتهای آژانس بر ابعاد مختلف برنامه هسته‌ای ایران تاکید نمود که هیچ انحرافی در برنامه ایران دیده نمی‌شود. وی همچنین از اجرای کامل اقدامات داوطلبانه ایران طبق توافق ژنو و تمدید آن توضیحاتی ارائه کرد.

واریورانتا ضمن اشاره به سفر اخیر «یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس به ایران و ملاقات وی با مقامات کشورمان، به ادامه کار بین ایران و آژانس برای حل مسایل فی مابین پرداخت و اعلام کرد که نشست فنی دیگری بزودی در این رابطه برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه برخی سوالات فنی از سوی تعدادی از کشورها مطرح شد که معاون مدیرکل به آنها پاسخ داد.

در پایان جلسه فنی نیز نماینده ایران با تشریح همکاریهای ایران و آژانس آن را نشانه شفافیت کامل برنامه هسته ای ایران دانست و کار با آژانس را در مسیر عادی آن اعلام کرد که بر خلاف جنجالهای رسانه‌ای درحال پیشرفت است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها